Zavrieť

Porady

Kedy možem vyhlasit osobny bankrot?

Chcem sa spytat ako mam postupovat ked chcem vyhlasit osobny bankrot čo k tomu potrebujem všetko
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    v prvom rade peniaze . Bez tých osobný bankrot nevyhlásiš

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    1.Ak máte aspoň dvoch veriteľov, pričom ste v omeškaní s úhradou dlhu
    2. Musíte mať majetok aspoň cca 1660 eur, na začiatku skladáte cca 664 eur na trovy
    3. Samotný konkurz neznamená zánik záväzkov. Po konkurze (=predaji Vášho majetku) nastáva trojročné skúšobné obdobie, počas ktorého odovzdávate spravidla väčšinu príjmov na úhradu dlhov. Ak dodržíte podmienky, následne máte šancu na oddlženie. V praxi však je možné niektoré staré pohľadávky vymáhať aj po oddlžení.
    Pasko16006 V praxi nie je možné vymáhať po ukončení celého procesu už žiadne "staré" dlhy. Dám Vám 1000 eur na ruku ak mi ukážete nejaké rozhodnutie súdu kde je takýto blud uvedený.
    MILOS78 Ahoj chcem sa opitat kolko moze strhavat ti s platu ked ti uznaju osobny bankrot ja akurat tiez to chcem riesit len musim pozhanat zmluvy od uverov co som bral moze tie zmluvy mat aj spolocnost co ich odomna vymaha??

    Kedy možem vyhlasit osobny bankrot?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.