Zavrieť

Porady

Zmena v s.r.o.

Dobry den,

mozem vas poprosit o radu, u mna a u dalsieho konatela nastala zmena trvaleho bydliska, u dalsich dvoch zmena nenastala ziadna. Dokumenty k zmene uz mam vypisane, len neviem ako mam tuto zmenu zapisat do navrhu. Uplne vsetko, vsetkych styroch konatelov i s konanim menom spolocnosti, alebo len nas dvoch konatelov? Lebo v pokynoch na vyplnanie navrhu, je konkretne napisane, citujem: "V prípade návrhu na zápis zmeny zapísaných údajov sa zápis alebo výmaz posudzuje vo vzťahu k celému komplexu údajov."
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Joja123 Ani konanie menom spolocnosti tam nemusim vypisovat?
    Moja SRO vypĺňaš len to, čo sa mení
    Joja123 Jeden znamy mi povedal, ze treba vsetko vypisovat, ze on ked robil zmenu, vzdy vypisal cely komplex udajov, ale zmenu urobili len tak kde nastala. I pri spolocnikov mi hovoril, ze i vysku vkladu treba zapisat i ked sa napriklad nemeni. Si ma zneistil:-). Chcela som si to skor uistit.
    kremienok76 netreba všetko, len to čo sa mení u toho u koho sa mení, teda ak sa vydáš a zmeníš priezvisko a bydlisko tak vypíšeš len to.
    Joja123 Pozerala som i pokyny a tam je to, ze sa to ma zapisat ako celok, ale uz na tie pokyny ani sudcovia asi nehladia, ked hovorite, ze len to co sa meni:-). Dakujem Vam za odpovede.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.