Zavrieť

Porady

Ako na registracnu pokladnicu?

Prosim o rad ohladom registracnej pokladnice. Kedze v tejto oblasti som novacik, pomoze mi akakolvek rada. Potreboval by som vediet co je potrebne uchovavat pre dan. urady ( vklady, uzavierky a pod.), ako spravne urobit dennu uzavierku a hlavne kedy ( co ak dnes nic nepredam? alebo ked zabudnem urobit pri zaverecnej uzavierku?)? porosim o akukolvek radu, tip a pod. Verim ze sa to hodi viacerim, nie len mne. Vopred dakujem
5 komentárov     zbaliť
tictac7 ...a než si sa opýtala, aj si použila vyhľadávač?

http://www.porada.sk/search.php?searchid=783143
kn-alka tictac - tvoj link mi vyhodil toto: Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.
tictac7 ...nerozumiem...aj teraz som na to klikla a otvorilo mi zoznam tém s erp....
avalik tictac ... vysledok vyhladavania otvori len tomu kto zada klucove slova - link je pre ostatnych nefunkcny ... takze nam nic ine nezostava, len odporucat vyhladavac a klucove slova
tictac7 aha, to som netušila
takže, matoni, do vyhľadávača si napíš napr. elektronická registračná pokladňa
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    no co sa tyka registracnej pokladne tak treba robit dennu uzavierku ak nic nepredas ale pokladna bola vchode treba na nej urobit dennu uzavierku s tym ze bude 0 eur kedze si nic nepredal... ked si pojdes kupit kasu tak by ta mali oboznamit ako takuto uzavierku urobis kedze existuje milion znaciek reg.pokladne...no a samozrejme ze sa robi aj vklad su to peniaze ktore sluzia na vydavanie...

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    hore je vyhladavac, ohladne ERP je tu vela tem, podstatne je ale to, co vyzaduje zakon, takze odporucam ako prvu vec nastudovat http://www.zakonypreludi.sk/zz/2008-289
    matoni Vdaka za tip. Prave studujem zakon o ERP, v jednom bode sa pise toto: podnikateľ z údajov v prevádzkovej pamäti vyhotovuje dennú uzávierku; dennú uzávierku podnikateľ vyhotovuje len za dni, v ktorých mal tržbu.
    Co ak nemam trzbu? co ak som nic nepredal?? co potom?
    Ak dam denny vklad, je potrebne uchovavat ho?

    Ako na registracnu pokladnicu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.