Zavrieť

Porady

BSM

je normálne ak manžel pýta v BSM aj vyplatenie plávajúcej podlahy, kuchynskej linky ktorú robil? rozvod bol pred 3 rokmi a teraz pýta vyplatenie zostatkovej časti cez súd? neviem čo mám robiť?
buchač ...v dnešnej dobe je všetko normálne ...
Čo je pre jedného normálne , pre druhého zasa nenormálne ...

Niečo podobné , ako pri BDSM...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Ak ide o zhodnotenie tvojho výlučného majetku, môže žiadať ... súd mu niečo možno uzná - potrebovalo by to podrobnosti, čo žiada, čoho zostatkovú hodnotu uvádza ...
    Nerob nič, hovor pravdu. Ak má na to nárok, tak mu daj a maj čím skôr pokoj.
    Maxinka ja neviem skade prišiel na tú zostatkovú hodnotu, ved ja som mu to núkala nech si to vezme...ale ON nič nechce on chce peniaze ale hlavná vec že mi ON dlží na výživnom
    kopretinka podaj na neho trestné oznámenie za neplatenie

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Spýtaj sa ho,či má na to živnostenský list.Ja by som mu vyplatila a dala podpísať papier,že prevzal peniaze s poznámkou:
    Príjemca si musí sám vysporiadať prípadné daňové povinnosti vyplývajúce zo zákona o dani z príjmu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.