Zavrieť

Porady

Investovanie do kolektivnych poziciek

Anketa: Ak uz by ste investovali, skusili by ste skor Zlty Melon alebo Planb? (asi jedine dve moznosti co tu

Počet hlasujúcich
0. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • ZM

    0 0%
  • PlanB

    0 0%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Zdravim,

uvazujem nad nejakou jednoduchou investiciou. Nie som moc na akcie, forex a podobne veci (celkovo som v investovani zaciatocnik), zaroven ale nechcem nechat svoje peniaze lezat iba tak necinne na ucte. A tak som dostal napad. Co by ste mi poradili ohladom kolektivnych poziciek? Viem ze vo svete je to uz viac-menej trend, novodoby fenomen a podobne; no tu u nas stale akasi neodskusana novinka.. Oplati sa skusit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    O pôžičky v aukciách žiadajú obvykle ľudia, ktorých platobná morálka je pomerne zlá. Inak by za súčasných nízkych sadzieb žiadali o úver v banke alebo využili nejakú akciu v nebankovke. Ak už by ste chceli niekomu požičať, tak skôr nepriamo a s príslušným ručením. Ale to Vám títo žiadatelia väčšinou nevedia poskytnúť.
    samuel4551 alebo tiez ludia ktori pracuju nacierno a v banke jednoducho nemaju sancu na normalny uver.. a nebankovky, tak tie by som urcite neskusal nikdy nikdy nikdy

    investicie do tohto typu poziciek ponukaju celkom fajn vynosy (aspon podla tych ich kalkulaciek), tak uvazujem. ale chapem, diki za nazor

    Investovanie do kolektivnych poziciek

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.