Zavrieť

Porady

ma z vas niekto skusenost s providentom???

.... mam taky problem ze som si bral pozicku este ako zamestnany no pretrvavala aj pocas mojej nezamestnanosti a tak mi tam stupla cifra.... teras som znova zamestnany ale chcu odomna 100€ mesacne ale za mesiac december 200€ .... no bohuzial z mojich 300€ mi to jednoducho nevida .... vyhrazaju sa ze ak nedam teras 200€ som nuteny do 10dni zaplatit celu dlznu ciastku vo vyske 2700€ .... co mam podla vas robit .... dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AmmiS je offline (nepripojený) AmmiS

    AmmiS
    Radu bez nazretia do zmluvy budete zbytočne čakať. Je to nemožné, pretože je dôležité, k čomu konkrétne vás zmluva zaväzuje. Na druhej strane (zo skúseností) môžem potvrdiť, že niektoré spotrebiteľské zmluvy sú v rozpore s Občianskym zákonníkom, zo zákonom o ochrane spotrebiteľa a so zákonom o spotrebiteľských úveroch. V tom prípade sa môžete úspešne dovolať zákonnej ochrany.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Prepac ,ale ked si podpisoval zmluvu prepokladam ze bez natlaku z vlastnej vole a si svojpravny...precitaj si znovu zmluvu....
    Nabuduce ked sa pojdes zadlzit ber si pozicku z banky s tou sa da dohodnut ak je problem......

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    .... " v prípade riadneho splácania Vám vrátime úroky " ...

    Teraz akurát šla reklama v telke ...
    Ale Tvoj prípad to asi nebude .

    Pozri sa na to aj z inej strany .
    Pozri sa hlavne na tú zmluvu a prečítaj tie najmenšie písmenká ...a budeš v obraze .

    Čo máš robiť ?...pýtaš sa ...
    Nuž odpoveď je iba jediná .

    ZAPLATIŤ ( tú splátku a pokračovať v splácaní ) ...teda , ak ovšem nechceš po súdoch behať a následne mať exekútora na krku a tie náklady sa určite zdvihnú .

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    nechceš skúsiť skočiť do banky? porozprávať sa s nimi o probléme...koľko by si si mohol požičať v banke? radšej pokri dlh v nebankovke - pôžičkou v banke - tam sa lahšie dohodneš....a lahšie splatíš dlh....- určite lepšie ako riešiť exekútora. ... skus si to rozpísať....a otázne je, koľko aj dlžíš
    Naposledy upravil Pohar : 09.12.13 at 20:07
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Nečítaš ????

    ..." celu dlznu ciastku vo vyske 2700€ " ....

    ...s tou kámoškou by som sa veľmi nechválil ...
    Kámoška len kámošom pomôže ...a nie každý má takých kámošov ...
    Pohar prečo by som sa nepochválila? ked to robí dobre....? a vie to robiť....?
    buchač Takéto preferencie sa dávajú o ľahkých ženách a nie o bankároch .

    ...šak rozmýšľaj ...
    Niekde zadrieš a dotyčná bankárka môže mať problém...
      zbaliť
    luja5 18.10.14 09:36 priradil do Porady

    ma z vas niekto skusenost s providentom???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.