Zavrieť

Porady

prosím poradte mi niekto,v oktobri som sa sama odhlásila z úradu práce

prosím poradte mi niekto,v oktobri som sa sama odhlásila z úradu práce,lebo mám dohodu do konca roka,ale momentálne robota nie je,takže som doma.Myslela som,že keď sa dám vyradiť sama može sa kedykolvek zaevidovať späť a tam mi tvrdí,že až za 3 mesiace.Vyzná sa v tom niekto? Prosím viem,žee nemám nárok na podporu,ale aspoň aby za mňa platili zdravotné
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Pani na úrade mala pravdu - viď poslednú vetu v článku:

    http://www.upsvar.sk/sluzby-zamestna...?page_id=12937
    kacenka3219 ďakujem,som si myslela,že je na mňa ta pani vysadená,takže keby som udala dovod,teraz by ma zobrali späť,moja chyba,ale aj tak ďakujem veľmi pekne za pomoc

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Zalezi od dovodu vyradenia, ale ak si o vyradenie poziadala sama, tak tam nie je hranica, kedy sa mozes zaevidovat znovu. Preco nejdes na UP a nespytas sa?
    kacenka3219 bola som tam a tá pani mi dala papiere,že sa mám zaevidovat za 3 mesiace a viac sa so mnou nebavila,ja som sa dala vyradiť samaa,lebo som mala novu dohodu a vedela som ,že prekročím tých 147 eur,ale teraz som už týždeň doma a za december a januar to neprekročím,ja viem že nemám nárok na podporu,ale aspoň by za mňa platili zdravotné

    prosím poradte mi niekto,v oktobri som sa sama odhlásila z úradu práce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.