Zavrieť

Porady

Potrebujem nejake povolenia na vyrobu orazkov?

Potrebujem nejake povolenia na vyrobu orazkov? Srandovne veci ? Mam zivnost ale ci sam ja mozem vyrabat a predavat.

Priklad

Dakujem za vasu odpovede a pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    ak budeš mať živnosť na výrobu darčekových predmetov a na maloobchodnú činnosť,tak môžeš.
    lujza.j kukni do jeho starých tém....ten už toho chcel
    richard8888 Niete toto nahodou porada ? nie raz som potreboval pomoc ano ale stale mi niekto pomohol ja na zarobok a na seba musim makat takze sa snazim z kazdej strany. Pre pochopenie
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka vypadlo mu písmenko........tak isto vypadlo aj tej panej,ktorej muž užíva 16 liekov a nikto si to ani nevšimol......
    arizona ale on to tak napisal 2x, tak preto sa pytam. Ale mozno mu vypadlo pismeno viackrat :-) ...v tej inej teme som to pred chvilou opravovala
    kopretinka možno mu chýba kláveska B.....aj mne chýba napr.R a preto tam musím silnejšie pritlačiť a kontrolovať,či sa to R napísalo...
      zbaliť

    Potrebujem nejake povolenia na vyrobu orazkov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.