Zavrieť

Porady

Podané trestné oznámenie

Dobrý deň, kde sa mám informovať, ak som podala trestné oznámenie, a chcem vedieť, v akom štádiu vyšetrovania to je?
Pred takmer mesiacom som podala trestné oznámenie písomne priamo na prokuratúru a prišla mi odpoveď, že to postupujú polícii na prešetrenie a do 30 dní ma budú informovať. Uviedla som aj svedkov, ktorí by mohli svedčiť v tejto veci. Lenže do dnešného dňa ma nik nezavolal, aby som prišla vypovedať, ani ostatných svedkov, a pravdepodobne neboli vypočúvať ani osobu, na kt. som podala toto trestné oznámenie. Na koho sa mám obrátiť, aby som niečo zistila o vyšetrovaní, alebo či sa to vôbec vyšetruje? Dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    A na tú prokuratúru si volala? Veď si zisti, kto komu spis či prípad postúpil a u toho sa informuj. Nikto iný ti nepodá lepšie informácie.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Prokuratura urcite v oznameni uviedla na aku sučast PZ to odstupuju,tam sa treba iformovat....30dnova lehota zo zakona....odo dna kedy to bolo na PZ zaevidovane...takze treba ratat, ze aj presun s prokuratury trval...

    Podané trestné oznámenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.