Zavrieť

Porady

kúpa viničného domčeka

Dobrý deň potrebovala by som poradiť kúpila som v decembri viničný domček lokalita st.predné Levice rozloha domček:31m2 pozemok :1659m2 stálo ma to 26990€s tým,že dotyčný tvrdil že je tam pitná voda v studni,zistili sme že voda je závadná pri pití sa vyskytnú zdr.problémy .Studna má cca 20m.Mám nejakú šancu požadovať o nejakú kompenzáciu keĎ ma takto oklamal?Realitná maklérka obhajuje ich,že určite ani oni nevedali,že voda je závadná ale to neverim lebo všetci susedia vedia o vode,že je závadná.Dá sa vôbec s tým niečo robiť-hnevá ma to,že som dala dosť peňazí a oni nas takto sproste oklamali.ďakujem

Nedá sa mi reagovať na príspevok diky moc keby mi povedal,že v studni je budiš tak tu neprosim o radu!!!
Naposledy upravil kata2 : 08.02.14 at 06:15
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Ak to chces riešiť, budeš potrebovať právnika. Tak hľadaj takého, čo do toho s tebou pôjde. A bude mať reálne postupy, ako to aj vyhrať.

    Ak nemáš v zmluve uvedené, že v studni je pitná voda, moc predošlému majiteľovi nedokážeš...

    Stačil jeden test... Keď bola voda taká dôležitá. Keby tvrdil, že v tej studni pramení Budiš, tiež by si mu verila?
    Naposledy upravil jslancik : 08.02.14 at 09:56

    kúpa viničného domčeka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.