Zavrieť

Porady

neplatna PZ

Zdravim,zamestnavatel ma narychlo vyslal do zahranicia,az tam som zistila,ze nesuhlasim s bodom,kde je zakotvená sankcia,preto nechcem PZ podpisat,zamestnavatel zase,nechce tento bod vypustit,resp.nadlahcuje a tlaci k podpisu.Bude zmluva neplatna ak ju podpisem, s vyhradou spominaneho bodu?
Mam sa vratit zo zahranicia bez naroku na odmenu,ked mozem podpisat len dodatok o vyslani do zahranicia?
Ja este mam len podpisat PZ,mam napisat ziadost o zmenu obsahu,konkrétne vypustenia sankcie,ale opravenia,znizenia 2000Euro na 10 hodinový prac. týzden,je priveľa.
Naposledy upravil mastie : 22.02.14 at 10:19
veronikasad Uveď konkrétnejšie údaje, na takto položenú otázku sa odpovedať nedá. Odkedy trvá pracovný pomer. Ide o pracovnú zmluvu, alebo dohodu o zmene prac.zmluvy, resp. dodatok k PZ. S čím nesúhlasíš ?
Chobot Skús to napísať zrozumiteľnejšie a uveď konkrétnejšie fakty a skutočnosti.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    V prvom rade, ak ešte nemáš podpísanú PZ, zamestnávateľ ťa nemal právo vyslať do zahraničia. Ak ju chceš podpísať, tak podpíis znamená, že súhlasíš s jej obsahom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.