Zavrieť

Porady

KOZMETICKE STUDIO

Chcela by som sa opytat ze aku zivnost potrebujem otvorit na prevadzkovanie pristrojov na chudnutie a omladenie pleti ? A ake podmienky na otvorenie zivnosti musim splnat ?



pozn. moderatora.
Myslim, ze k teme sa uz povedalo dost...
A.
temu uzataram !
Naposledy upravil arizona : 29.03.14 at 09:01
Usporiadat
Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

V pripade kozmetickych sluzieb je to viazana zivnost, musis splnat podmienky kvalifikacie.
0 0
naples26@yahoo.com naples26@yahoo.com
Ake su tie podmienky kvalifikacie ? Nikde som to nenasla.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

je to uvedene v zivnostenskom zakone.
http://www.minv.sk/?kozmeticke-sluzby-1
Naposledy upravil alaya1 : 28.03.14 at 08:08
0 0
naples26@yahoo.com naples26@yahoo.com
Nasla som iba maserske sluzby kde vypisuju konkretnu kvalifikaciu. Co sa tyka kozmetickych sluzieb nenasla som aku kvalifikaciu je treba. A co sa tyka iba prevadzkovania pristrojov na chudnutie a omladenie, to som tiez nenasla nikde, takze predpokladam ze to spada do kozmetickych sluzieb ? Ale nenasla som aka konkretna kvalifikacia je potrebna.
0 0
naples26@yahoo.com naples26@yahoo.com
Precitala som si to, ale aj tak potrebujem sa poradit. Vyucny list v odbore nemam, staci mi teda absolvovat len nejaky kozmeticky kurz a mozem hned zacat ?
0 0
naples26@yahoo.com naples26@yahoo.com
Ale ja neplanujem robit klasicku kozmetiku, mam zaujem iba o prevadzkovanie pristrojov na omladenie pleti a chudnutie. Predpokladam ze opravnenie uzivat tieto pristroje dostanem od vyrobcu / resp. predajcu pristrojov, ktory mi poskytne prislusnu instruktaz. Bude to stacit ? Alebo budem este potrebovat aj ten kozmeticky kurz ? Nepotrebujem ziadnu prax ?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Opytaj sa na zivnostenskom oddeleni.
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Prístroj na omladenie pleti...ved budeš robiť s ludským telom, musíš mať kvalifikáciu.Výrobca ti dá inštruktáž ako obsluhovať stroj. Predtým,než si baba lahne pod prístroj,ju musíš odlíčiť, naniesť na tvár regeneračný krém, dať na oči chrániace okuliare....toto všetko ovládaš?
Zavolaj si na živnostenský úrad , na hygienu, lebo k tomuto je potrebná aj prevádzka
3 0
naples26@yahoo.com naples26@yahoo.com
a je mozne mat takuto prevadzku aj doma ?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

naples26@yahoo.com
a je mozne mat takuto prevadzku aj doma ?
keď ti to schváli hygiena,tak áno
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No Pánboh opatruj.Hlavne si daj dobrú poistku.
2 0
naples26@yahoo.com naples26@yahoo.com
Na zaklade coho hygiena schvaluje ? musim splnat nejake kriteria ?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

naples26@yahoo.com
Na zaklade coho hygiena schvaluje ? musim splnat nejake kriteria ?
opýtaj sa na hygiene
ježkove zraky.............
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

BXLmiami
No Pánboh opatruj.Hlavne si daj dobrú poistku.
Ja som si do prstov kusla...ale pomoooc....
0 0
naples26@yahoo.com naples26@yahoo.com
Pytam sa ci s tym ma niekto uz skusenosti, rady typu opytaj sa na hygiene ozaj nepotrebujem.
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

naples26@yahoo.com
Chcela by som sa opytat ze aku zivnost potrebujem otvorit na prevadzkovanie pristrojov na chudnutie a omladenie pleti ? A ake podmienky na otvorenie zivnosti musim splnat ?
no minimálne by si mala mať masérsky kurz alebo stredoškolské príp.vysokoškolské vzdelanie....zdravotníckeho zamerania.........si nemysli,že ti to povolia len tak....
0 0
naples26@yahoo.com naples26@yahoo.com
Nevidim dovod preco by prevadzka nemohla byt aj doma, akurat neviem ci je treba mat napr. samostatne WC, umyvadlo, alebo sa moze vyuzit to co je uz v dome. Ci su treba dve alebo staci jedno.
0 0
naples26@yahoo.com naples26@yahoo.com
Masersky kurz podla mna nie, to je pre maserov. Ale treba mat kozmeticky kurz to som uz zistovala a ten dostanes za 2 mesiace. Takze nic strasneho to nie, nejde o prevadzkovanie zdravotnickych pristrojov.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

naples26@yahoo.com
Myslim ze na to tu tato stranka existuje aby sme si vzajomne radili a nie sa osocovali. Pokial nemas k tomu co povedat tak radsej nekomentuj, ocenila by som iny pristup. Vsak na vsetko ti mozu odpovedat na prislusnych uradoch, tak naco by potom existovali tieto fora. Mna len tato myslienka napadla a predtym nez to budem zistovat na uradoch tak som sa chcela dozvediet od ludi co uz nieco podobneho maju alebo o tom uz vedia. Taka rada od kopretinky ze budem potrebovat masersky kurz ked ja ziadne masaze robit nebudem, sa mi tiez zda postavena na hlavu, haha. Alebo aby som musela byt doktorka aby som mohla prevadzkovat neinvazivne pristroje ? tak to je tiez trosku odveci, nemyslis kopretinka ? Tvoje rady tu ozaj nepotrebujem.
Mila moja, napisala som ti ako prva, ze je to viazana zivnost a ak chces poskytovat starostlivost o plet, akukolvek , musis mat na to vzdelanie, pripadne zamestnaj zodpovedneho zastupcu. Ziadas o rady, ale spravas sa, akoby si pojedla vsetku mudrost sveta. A ze nedostavas 100% rady? Tie podavaju prave na tych uradoch, na ktore si dostala odporucanie. Toto je forum, ako si napisala aj ty. Tu ludia pisu, co si myslia, alebo ich napadne.
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

2 mesiace Ti stačia aby ťa niekto zamestnal alebo aby si robila pod dozorom.Robíš s ľudským telom,nebude to také jednoduché ako si predstavuješ.Už len tie záchody,samozrejme že musí byť 1 pre pacientov a 1 pre personál.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať