Zavrieť

Porady

Reklama etarget

Zdravím, chcel by som sa spýtať aké máte skúsenosti s reklamným systémom etarget. Mne sa táto služba ukázala ako pomerne neefektívna oproti podobným službám, zvažujem preto či do toho opäť investovať.
3 komentárov     zbaliť
vojo Myslite internetovu reklamu cez google? Vola sa to adwords?
toby1 Mám na mysli tú od "etarget" propagačného systému.
vojo Skor by som sa pustil do adwords od google
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    toby1 Aj to je jedna z alternatív, no pokrýva len časť reklamného priestoru.

    lstulajter je offline (nepripojený) lstulajter

    lstulajter
    Závisí to od toho, čo je Vaším cieľom a do akej miery daný reklamný systém a manažovanie kampane v ňom zvládate.

    Pre priamy predaj tovarov alebo služieb, ktoré sú aktívne vyhľadávané, je určite lepšia reklama v AdWords. Slabou stránkou Etargetu z tojhto pohľadu je, že nemá silný vyhľadávač. Zoznam.sk je v porovnaní s Googlom trpaslík.

    Ak priamy predaj nie je Vaším bezprostredným cieľom, ale potrebujete "byť na očiach", resp. ak predávate niečo, čo je málo vyhľadávané (napr. nový tovar, nová služba a pod.), alebo pracujete s veľkým rozpočtom a chcete zasiahnuť väčšiu časť (slovenského) Internetu, môže byť dobrou voľbou aj Etarget.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    toby1 ohľadom etargetu sa pýtam najmä preto, lebo náklady, vynaložené na získanie jedného zákazníka boli v rámci tohto systému pomerne vysoké, resp. o dosť vyššie ako v prípade iných systémov.
    lstulajter Ak je pre Vás Etarget príliš drahý, nič Vás nenúti tam inzerovať. Je to na Vás, či Vám stačí AdWords, príp. ďalšie reklamné systémy, alebo potrebujete širší priestor a ste ochotný investovať aj do Etargetu.
    toby1 ja netvrdim, že ma niečo/niekto núti inzerovať prostredictvom etargetu, ja sa len pýtam na skúsenosti iných a popisujem svoje. je takmer isté, že efektívnosť reklamy je ovlyvňovaná aj štruktúrou reklamnej siete, v ktorej sa zdelenie zobrazuje.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.