Zavrieť

Porady

Kam na dovolenku?

Poraďáci poraďte, hľadám nejakú peknú a dobrú destináciu na rod. dovolenku. Chceli by sme, aby tam bola piesočnatá pláž, centrum v pešej dostupnosti hotela a tenisové kurty. Odlet najlepšie z Ba. Na krajine nezáleží.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    gimeno je offline (nepripojený) gimeno

    gimeno
    Kamarát bol v Chorvátsku a pochvaľoval si mesto Poreč, viem, že majú kurty, ale bližšie podrobnosti netuším, skús pohľadať na webe.

    maped je offline (nepripojený) maped

    maped
    My sme boli tri roky po sebe na Balatonlelle ubytovaní v chatke a páčilo sa nám. Tam som dospela k názoru, že nemusím chodiť vždy k moru. Ak máš malé deti, tak to je pre nich ideálne-dlho je plytčina. No je to vec názoru čo sa komu páči.
    rennka Deti su uz velke (16-20) a chceme ist kvôli alergii k moru. Ale vdaka za radu

    cloe je offline (nepripojený) cloe

    Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
    To je skutočne veľmi široký pojem, pretože v každej dovolenkovej destinácii nájdeš také miesto ako popisuješ.
    rennka V kazdej nie. Chcela som sa vyhnut surfovaniu na nete, ale asi si budem musiet najst cas ...

    Naše Weby je offline (nepripojený) Naše Weby

    Som správcom webstránok www.odovolenke.sk www.copomoze.sk www.navodovo.sk www.chudnutie-priberanie.sk ...viac Naše Weby
    Istria je dobré miesto na rodinnú dovolenku. Nie je to až tak ďaleko a je tam pekne. V Poreči je množstvo pekných rezortov obklopených zeleňou a s čistými plážami.
    Pre viac info odporúčame pozrieť stránku

    vymazanie reklamy
    Naposledy upravil arizona : 21.06.14 at 13:15
    Peggynka A letecky z Ba?
    rennka Na Istrii sú piesočnaté pláže?

    berere je offline (nepripojený) berere

    berere
    V Tunise, Egypte a Turecku su uz skoro v kazdom vacsom komplexe kurty zadarmo a lieta sa tam aj z BA
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    rennka Ano, nakoniec vyhralo Turecko. Kedysi sme tam už boli, tak dúfam, že budeme spokojní ako vtedy
    berere tak prajem peknu dovolenku
    rennka Dakujem :-)
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.