Zavrieť

Porady

môže mi doktor predpísať voľne predajný liek _?

dobrý deň chcel by som sa spýtať či mi doktor môže predpísať voľne predajný liek, pretože on mi ho nechce liek s názvom Milgamma N

ďakujem za odpoveď
veronikasad Načo chceš predpísať, keď ho dostaneš kúpiť v lekárni ? Prispieva naň zdravotná poisťovňa ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    veď si ho kúp. je voľne predajný, takýto liek sa nehradí zo zdravotného poistenia

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Aky mas dovod, ze si ho nekupis sam, ked je volnepredajny?


    ...zeby sa nam premenovany Santos vratil?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    AKý to bude mať pre teba význam? Aj tak ho musíš celý uhradiť. Tak si aspoň ušetríš cestu k doktorovi, stačí len zájsť do lekárne.
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mila123 nie nie je viazaný na lekársky predpis http://www.magister.sk/produkt/detai...mma-n-kps-100/
    Tweety je to voľnopredajný liek
    Tweety Veronika, on nepíše o inj. ale o kapsulách
    zofrinek nie je viazaný na predpis aspoň tak mi to povedala ošetrujúca doktorka .... a ako som tu čítal tak ide mi len o to aby som v lekárňach nenechával zbytočne peniaze, pretože keď mi to doktor predpíše tak je to lacnejšie ako keď si to kúpim sám
    Tweety mýliš sa, aj keď ho predpíše, celý si ho musíš uhradiť, veď sme to už tu napísali, ak ho budeš mať na rcp navyše, zaplatíš 0,17 €
    Mila123 ak by ti aj predpísal (lekár) v lekárni zaplatíš plnú cenu lieku a aj poplatok za RP, aj keď iba 0.17 €, ale i tak
    veronikasad Na tento liek ZP nedopláca nič, navyše zaplatíš v lekárni za recept.
    zofrinek nooo ďakujem vám za objasnenie som o niečo múdrejší
      zbaliť

    môže mi doktor predpísať voľne predajný liek _?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.