Zavrieť

Porady

Národný projekt podpory zamestnania do 29 rokov

Má niekto skúsenosti s týmto projektom? ako je to ak chce zamestnanec ukončiť pracovný pomer? aké má práva a povinnosti?
Naposledy upravil Majka Kucharova : 04.08.14 at 07:30
Usporiadat
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Duplicita http://www.porada.sk/t248458-ako-fun...-29-rokov.html
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Majka Kucharova
Má niekto skúsenosti s týmto projektom? ako je to ak chce zamestnanec ukončiť pracovný pomer? aké má práva a povinnosti?
také isté ako pri iných pracovných pomeroch, nič viac nič menej.....
0 0
Majka Kucharova Majka Kucharova

Majka Kucharova je offline (nepripojený) Majka Kucharova

teda co sa týka výpovednej lehoty je to mesiac? ak chcem ukončit z dňa na deň prípadne v rozhraní nejakých 2 týždňov ?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Majka Kucharova
teda co sa týka výpovednej lehoty je to mesiac? ak chcem ukončit z dňa na deň prípadne v rozhraní nejakých 2 týždňov ?
pozrela si sa aspoň do ZP?
máš skúšobnú dobu?
od kedy trvá PPV?
0 0
Majka Kucharova Majka Kucharova

Majka Kucharova je offline (nepripojený) Majka Kucharova

zmluvu som ešte nevidela tak neviem ako skúšobná doba, ak by bola skúšobná doba je to s výpoveďou inak? ... ZP som si pozrela zbežne nie som týmto smerom veľmi rozhľadená je to moje prvé zamestnanie.. preto hľadám radu tuna.
0 0
Majka Kucharova Majka Kucharova

Majka Kucharova je offline (nepripojený) Majka Kucharova

Momentálne pracujem na dohodu v spoločnosti, ktorá však získala podporu v projekte do 29 rokov. Zamstnávateľ teda od 1.8.2014 chce podpísať zmluvu na dobu neurčitú. Stále si však hľadám aj prácu v obore ktorý som študovala (učiteľstvo) a čakám do septembra na vyjadrenie zo škôl, či iných pohovorov. Čo robiť, prípadne aké sú moje povinnosti či práva ak by som zmluvu podpísala a v septembri chcela nastúpiť do iného zamestnania. Ďakujem
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Majka Kucharova
Momentálne pracujem na dohodu v spoločnosti, ktorá však získala podporu v projekte do 29 rokov. Zamstnávateľ teda od 1.8.2014 chce podpísať zmluvu na dobu neurčitú. Stále si však hľadám aj prácu v obore ktorý som študovala (učiteľstvo) a čakám do septembra na vyjadrenie zo škôl, či iných pohovorov. Čo robiť, prípadne aké sú moje povinnosti či práva ak by som zmluvu podpísala a v septembri chcela nastúpiť do iného zamestnania. Ďakujem
dievča zlaté, dnes t.j. 04082014 podpisovať pracovnú zmluvu s dátumom 01082014??? nereálne, nerieš.....
0 0
Majka Kucharova Majka Kucharova

Majka Kucharova je offline (nepripojený) Majka Kucharova

ako vďaka za takúto radu... nerieš..... naozaj vďaka!!!
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Majka Kucharova
ako vďaka za takúto radu... nerieš..... naozaj vďaka!!!
irónia? sarkazmus?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Majka podpísať 4.8. zmluvu platnú od 1.8. - ako napísala Mila NERIEŠ - u takého zamestnávateľa to neveští nič dobrého.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať