Zavrieť

Porady

Aká je lehota na odpoveď pri písomnej reklamácií?

Potrebovala by som info do kolkych dni je mi povinny správca bytového domu povinný odpovedať ak som na konci júna doporučene prvou triedou posielala reklamáciu?
Nakolko sú tomu už dva mesiace a žiadnu odpoveď som nedostala.
Pani ktorá to vybavuje sa mi vysmeje do telefónu,že ona mi nemá čo na to napísať a riaditel je na dovolenke.

Prosím vie mi niekto ešte konkretnejšie poradiť ako s nimi jednať keď na písomnú komunikaciu nereaguju a telefonicky sa mi vysmeju a sidlia priamo v Slovnafte kde ked po ohlaseni nedovolia aby ma pustili tak mam smolu a este maju az dva strankove dni d 14-tej.
3 komentárov     zbaliť
buchač Nože daj ten problém-dôvod reklamácie.
misoft Inak ako všade - 30 dní.....
Aňa30 Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Je to normálna služba, na vybavenie reklamácie majú 30 dni.
    Môžeš sa obrátiť s podnetom na Slovensku obchodnú inspekciu
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Aňa30 Dakujem za info
    fortunka A nabudúce sa pani vysmej ty, že ona má tiež nejaké lehoty a musí odpísať ))) A keď nevedia čo, tak nech dajú výpoveď )
    Aňa30 Tak tam by pomohlo iba aby im zrusili spravcovstvo....nakolko okradaju a sam riaditel mi povie ze ma okradnut nechce ale jeho podriadena to aj tak robi a on to neriesi....ani reklamacia celej bytovky na vyuctovanie nijako nepomohla
    Chobot Keď ste celá bytovka nespokojná s činnosťou správcu, treba ho vymeniť. Stačí zvolať schôdzu a odsúhlasiť si iného.
      zbaliť

    Aká je lehota na odpoveď pri písomnej reklamácií?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.