Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    KDe si mal uložený ten album? Ak na vloženej SD alebo mikroSD karte, tak treba vybrať kartu a cez PC pomocou nejakého Flash recovery softvéru obnoviť vymazané súbory. Takto som obnovil vymazané videá z manželkinho mobilu, ktoré mala uložené na pamäťovej karte a dcéra ich omylom vymazala. Kým to neobnovíš, nepoužívaj tú pamäťovú kartu.
    mmk práveže v telefone, kartu tam ani nemám ani som nikdy nemal....s karty, dávnejšie, iný prípad, mi to krásne šlo...teraz vôbec...
    Chobot Obávam sa , že telefón nemá také niečo, ako je Kôš v PC. Vyzerá to tak, že pri vymazaní súboru sa dáta vymažú aj z pamäte - ono je to pri obmedzenej pamäti logické. V PC nie je problém mať ešte nejaký čas uchovávať vymazané dáta - tam je miesta dosť.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mmk ďakujem za pomoc. skúšal som recuvu, skúšal som EaseUS Data Recovery Wizard 7.5 a ešte aj GetDataBack. Recuva nič a tie posledné dva mi vytiahli rovnaké súbory, ale neviem, čo s nimi...

    ide mi hlavne o fotografie, no ono mi stiahlo niekoľko gigových .mpg súborov, no videá to nie sú a uložilo to do adresára raw...nejde ten súbor otvoriť ani v žiadnom inom programe, skúšal som vlc, acdsee, wmp, aj 7zip.
    taiko hmmm, no to je prieser teda. Neviem ako Samsungy funguju, takze viac neviem poradit. Good luck
    Chobot Ešte skús pripojiť telefón k PC pomocou USB kábla, aby sa telefón zobrazil v PC ako externé pamäťové úložisko a pomocou tých recovery programov skús prehľadať flash pamäť telefónu. Možno PC nájde nejaké zbytky z tých súborov.
      zbaliť

    samsung note 3. Vymazal som si nechtiac celý album, ako tento krok vrátim späť ? dá sa to ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.