Zavrieť

Porady

Chorý kocúr/mačka?.

Vzali sme si zo záhrady ,počas sviatkov, do bytu kocúra. Mal viditelne väčšie bruško. počas dňa jedol aj pil v pohode. Toaleta v pohode.Večer všetko vyvrátil. Odvtedy nežerie ani nepije,toaleta žiadna. Nehnačkuje ,len polihuje,pri dotknutí akoby vrčal a syčí jak had.Boli sviatky a u veterinára sme zatial neboli.Pomôžte radou.
3 komentárov     zbaliť
Mila123 ako dlho je v byte ?
má mačka nejakú trávu?
kopretinka vidím,že si on-line.....čo si teda urobil s mačkou?
Chobot Máš doma imelo?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Zjavne trpí,má bolesti.Treba ísť k veterinárovi...mohol zožrať otravu.Nenechajte ho trpieť.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    nie je to náhodou mačka a náhodou kotná?
    https://www.google.sk/search?q=veter...GRDoW2UdCNhNAL
    Naposledy upravil kopretinka : 28.12.14 at 10:13

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Vracat mohol aj od toho,ze pazravo zjedol viac jedla naraz,to by nebolo nic vazne.
    Vacsie brusko ale moze signalizovat vselico a kedze sa brani dotykom sycanim,asi ma bolesti.
    Existuje aj veretinarna pohotovost,skus vygooglit podla mesta. Alebo skus zavolat do najblizsieho utulku,oni by mali vediet poradit veterinara,ktory je ochotny vysetrit zvieratko aj pocas sviatkov.
    Netreba odkladat lekara,lebo na dialku ti nik presne neporadi...

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    ..pre každý prípad ja by som kocúrovi vstrekla do úst rozpustené čierne uhlie injekčnou striekačkou...to by poškodiť nemalo. Musí byť dehydrovaný. Zabaliť do niečoho-uteráka, aby neškriabal. Urobila som to dávno u jedného šteniatka a prežilo.

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Žlté oči, podnebie, ďasná, jazyk v papuli signalizujú otravu. Postupne krvavý moč a stolica. Mohol skonzumovať otráveného hlodavca, účinok sa dostaví po niekoľkých dňoch, je to smrť.

    Chorý kocúr/mačka?.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.