Zavrieť

Porady

Pracovná porada v osobnom volne.

Dobry den ! Chcela by som dostat odpoved na otázku , ci mám nárok na náhradné volno , ked riaditelka volala poradu po pracovnej dobe. Dakujem.. V pracovnom zmlve mám 7,5 h pracovat za den .
Naposledy upravil Zsofka : 14.01.15 at 15:19
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Nevieme ako máš riešenú pracovnú zmluvu a pracovnú náplň, tak sa je ťažko vyjadrovať. Pokiaľ si bežný pracovník tak áno, ale ak si vedúci pracovník, tak to sa dozvieš v zmluve alebo náplni., tam máš určite uvedené napr. rieši aj iné záležitosti, ku ktorým ho vyzve vedúci....atď.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Zsofka Som ,len bezná praconicka..dakujem
    terezamaria Tak máš nárok na vybratie náhradného voľna, lebo je to u teba nadčas, dokonca prikázaný riaditeľkou....lebo zvolala poradu.
    vlasta123 nárok má však poradu zvolala riaditeľka,ktorej pojem nadčas nič nehovorí,nakoľko ho má v zmluve zakotvený,ale má to patrične zohladnené aj vo výške svojej mzdy,na ktorú by ,,len bežná zamestankyňa ,, by musela mať v pracovnej zmluve že má pracovať 24 hodín za deň.Možno keby takto pracovala celý týždeň,to znamení sedem dní.
    takže neviem,neviem či tento jej nárok bude akceptovaný
      zbaliť

    Pracovná porada v osobnom volne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.