Zavrieť

Porady

Vratenie vodicaku za alkohol po uplynuti celkovej doby.

Zadrzali mi vodicak v roku 2011 za alkohol,podla stareho zakona mi dali tu najvyssiu pokutu a zakaz cinnosti na 4 roky,po polovici som poziadal o upustenie zvysku trestu, co nasledne zamietli a teraz po uplynuti celeho trestu chcu odomna test, jazdu aj zdravotnu 15€ a psychicku sposobilost70€ .Mozu ma potom este poslat aj na psychické poradenstvo co stoji 250€? Kedze je to novy zakon Moze sa vztahovat aj na mna?
Naposledy upravil ivka70 : 15.01.15 at 12:53 Dôvod: po uplinuti, zvisku, sposobylost
Tweety a to uplynutie, brrr,ikde nevrav , že si absolvoval aj ZŠ.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Na vrátenie VP sa vzťahujú súčasné predpisy - to znamená psychiater, psychológ, komplet preskúšanie.

    vlasta123 je offline (nepripojený) vlasta123

    vlasta123
    a za svoje chyby sa platí,ale u teba sa nejednalo o chybu ale bola to tvoja nezodpovednosť tak si pekne len nes následky aj finančné
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    roberto bella podla mna som uz zaplatil dost s 1000€vou pokutou,,a 4 roky som mal zakaz... nikoho som neohrozil ani skodu som nikomu nespravil,, len som dosiel domov 2 km po rovnej ceste .A bol som si vedomy vsetkeho...
    vlasta123 ale porušil si zákon a mal si tú smolu,že ťa pri tomto porušení zákona ,,chytili,,
    lujza.j A co ked sa nic nestalo.....?!a keby sa stalo.....je to furt jedno alkohol nepatri za volant...ked to bolo len 2 km mal.si ist peso!!!
    roberto bella ty si podla mna viac krat jazdila pod vplivom ako ja...
    lujza.j Fuhaa..ty na com ficis?! dobry matros..ja mam iba korcule....takze zdraty bezne za volantom len ta prvy krat chytili....
    vlasta123 lujza.j - No.1
      zbaliť

    Vratenie vodicaku za alkohol po uplynuti celkovej doby.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.