Zavrieť

Porady

POZNAMKY K UCTOVNEJ ZAVIERKE ZA ROK 2014

Potrebovala by som editovatelne tlacivo POZNAMKY K ZAVIERKE PRE PODVOJNE UCTO za ROK 2014.Ma niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pisty01 je offline (nepripojený) pisty01

    pisty01
    http://www.wolterskluwer.sk/vuz2014

    heslo k tabulkam je: IFS2014
    Naposledy upravil pisty01 : 05.02.15 at 13:49
    MADMAZEL123 dakujem,ale nejde mi to otvorit..posle mi to niekto na mail prosim?

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    Kejka, myslíš tieto "Poznámky Úč MÚJ 3 - 01" , ktoré tvoria stranu 7, 8 a 9 účtovnej závierky pre MÚJ ?

    ... lebo mne sa až také špecifické nezdajú - samozrejme že názov firmy a počet zamestnancov je u každej firmy iný, ale 90% údajov sú zhodné - to je "negatívne" (konsolidácia, akcie, výnimočný rozsah nákladov a výnosov, významné zabezpečené či podmienené záväzky, o orgánoch UJ, záruky... )

    Aj spôsoby oceňovanie používame pre klientov rovnaké, dokonca i odpisovanie je u väčšiny rovnaké...

    Takže stačí asi raz opísať 3 strany a budú editovateľné poznámky, ktoré sa ľahko dajú transformovať pre inú UJ...

    P.S. na tento vyžadovaný údaj "celkovej sume použitých finančných prostriedkov alebo iného plnenia na súkromné účely členmi štatutárneho orgánu, dozorného orgánu a iného orgánu účtovnej jednotky, ktoré je potrebné vyúčtovať" ani lektorka na školení nevedela povedať príklad....
    KEJKA a ktorá MUJ má niečo z tých 90% a ked ich nemá, tak to aj vynechá, netreba písať, že sa jej to netýka.
    takže poznámky MUJ nezaberú viac ako 1-3 strany.
    skovco Presne tak, prazdne tabulky tam nemaju co robit - financna sprava to v podstate zakazuje https://www.financnasprava.sk/_img/p...namky_k_UZ.pdf

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Doteraz si ho ich robila?
    Ak si zvolíš MÚJ, tak editovateľné ani nenájdeš, lebo sú len základné údaje o firme - špecické pre tú-ktorú firmu.

    Vianocka je offline (nepripojený) Vianocka

    veselá kopa Vianocka
    Je stránka http://www.wolterskluwer.sk/vuz2014 spoplatňovaná? Ako sa dá presne dostať k tým Poznámkam? Môžete napísať, prosím, postup? Veľmi pekne ďakujem.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    karakul klikneš na tej stránke na súbor a uložíš ho
    KEJKA je to pre tzv.ostatné, čiže perspektívne veľké a malé UJ
    pre mikro to nie je.
    tieto KPMG mi nikdy nesedeli (nič v zlom)
    Azalee ani mne nikdy nesedeli ale lepsie som nenasla, a tak som musela 99% obsahu vyhadzat
      zbaliť

    POZNAMKY K UCTOVNEJ ZAVIERKE ZA ROK 2014

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.