Zavrieť

Porady

Mame OP vystaveny na adrese kde sme predali dom ,ale teraz bývame v cr

Mame OP vystaveny na adrese kde sme predali dom ,ale teraz bývame v CR atu máme prechodny pobyt lebo aj ked sme kúpili dom TP dostaneme až za5rokov Platnost OP je ešte 9rokov chcem sa spýtat ci to takto moze byt?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Ak by to terajšiemu majiteľovi nevadilo - kľudne to môžte nechať tak. Ale musíte počítať s tým, že vás môže kedykoľvek odhlásiť ...

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ak vas novy majitel z TP odhlasil- na co ma narok, vas OP uz nie je platny, pretoze obsahuje neplatny udaj.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Na adresu trvaleho pobytu sa mozes prihlasit na obec,kde si naposledy byvala. Tam budes dostavat aj postu.

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Nemôže,lebo máš voči Slovensku povinnosti:
    https://portal.minv.sk/wps/wcm/conne...t/tp-ukoncenie
    Tu sa dá zorientovať,aké výhody a nevýhody môžeš mať z tvojho postupu (samozrejme s ohľadom na to,že to je starší článok,ale v diskusii sú príspevky,čo sa zmenilo):http://www.somvprahe.sk/prechodny-po...-comu-to-sluzi
    Naposledy upravil Peggynka : 14.02.15 at 18:58 Dôvod: Doplnenie
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Katy a R - len že ešte nemusia byť na 100% rozhodnutí, že SR opustia natrvalo
    Peggynka Kúpili dom...
    Katy a R viem ... aj deti si zvyknú nechať pobyt u rodičov, kým nezískajú TP v ČR ... (veď preto som písala, že AK by to majiteľ "neriešil"? - nemuseli by ani oni )
    Gabriel10i2 Dakujem za odpovede a OP si mozem dat zmenit hocikde na PZ alebo to musi byt v meste odkial mam OP? lenze teras neviem pokial nemam tu trvali pobyt tak zmenili by mi OP aj tak na PZ?a s Cestovnym pasom to je ako? lebo aj tam mame ako adresu trvaleho pobytu ako na OP da sa to len prepisat alebo komplet zmenittze na novo vibavovat pas atd?za odpovede dakujem
    Peggynka Čítaj hore,čo som pridala.
      zbaliť

    Mame OP vystaveny na adrese kde sme predali dom ,ale teraz bývame v cr

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.