Zavrieť

Porady

rozsudok, platba, uroky

zdravim, v rozsudku mam uvedene, ze som povinna zaplatit do troch dni sumu 31, 82 s 8,75 percent. urokom z omeskania ročne od 19.9. 2012 do zaplatenia, vsetko do troch dni po pravoplatnosti rozsudku. Vedel by mi niekto povedat, kolko to mam vlastne zaplatit presne? pravoplatnost udajne este nie je, teda cakam, to som tiez nevedela, ze sa musim sama informovat na sude...to mam denne vyvolavat na sud, aby som sa to dozvedela? to nie je ani v mojich silach, chodim do zahranicia...dakujem za kazdu radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TinaL je offline (nepripojený) TinaL

    TinaL
    Treba uhradiť istinu 31,82 € + úrok z omeškania, ktorý podľa zadania predstavuje k dnešnému dňu sumu 10,24 €, t. j. ku dňu 24.05.2016 spolu 42,06 €. A uhradiť to môžete hocikedy, netreba čakať na právoplatnosť, ak sa nechcete voči rozhodnutiu súdu odvolávať.
    arimi dakujem...este sa spytam, ten ročný urok z omeskania potom bude iný ku napr. 15.6. ?
    TinaL Ospravedlnujem sa, skor sa mi nedalo odpovedať. Vyska uroku z omeskania v eurach sa meni každým omeskanym dňom.Ak ste toto mysleli.

    rozsudok, platba, uroky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.