Zavrieť

Porady

Výstupy v POHODE

Achojte "Pohoďáci",
ak budete vedieť, prosím poraďte: kde sa dajú spraviť výstupy, keď chcem samostatne LEN vydané fa, alebo prijaté fa, dobropisy, atď. ale tak, aby som mala prehľad, či som nejakú faktúru nevynechala. T.z., že by som si to s mojou fakturantkou odkontrolovala.
Ďakujééééém (dúfam, že som to napísala zrozumiteľne...)
Usporiadat
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

V tlačových zostavách jednotlivých agend si vyberieš, čo chceš vytlačiť. Tam to všetko je.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Rooibos Rooibos

Rooibos je offline (nepripojený) Rooibos

Viktoria,

este si mozes aj vyfiltrovat v jednotlivych agendach to co potrebujes a nasledne si to vytlacis.
0 0
Viktoria17 Viktoria17

Viktoria17 je offline (nepripojený) Viktoria17

Ďakujéééém
0 0
Janiča Janiča

Janiča je offline (nepripojený) Janiča

Vedel by mi niekto poradiť? Pri tlači účtovného denníka v Pohode sa mi netlačia čísla riadkov, čo ma dosť rozčuľuje. Dá sa číslovanie riadkov niekde nastaviť? Ďakujem.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

pokiaľ máš k Pohode aj Report Designer, tak si tlačovú zostavu upravíš podľa svojich potrieb a predstáv
0 0
Janiča Janiča

Janiča je offline (nepripojený) Janiča

To práve nemám. Bez Reportu sa tam nedá pridať to číslovanie riadkov?
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Nie nedá, inak to neurobíš. Potom jedine dať si to otvoriť v exceli a ručne dopísať čísla ale to mi príde príliš pracné
0 0
Janiča Janiča

Janiča je offline (nepripojený) Janiča

Myslela som si to. Vidím to ako dosť závažný nedostatok Pohody.
0 0
miro_l miro_l

miro_l je offline (nepripojený) miro_l

Jedno riešenie tu je. Ak niekto z porady má Report mohol by ti to upraviť a ty si potom prijaty subor uložíš do adresára kde máš nainštaľovanú Pohodu\TiskSK\Edit.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Janiča Pozri príspevok
Myslela som si to. Vidím to ako dosť závažný nedostatok Pohody.
ešte môžeš o to požiadať priamo v stormware. myslím, že by ti vyhoveli.
0 0
Janiča Janiča

Janiča je offline (nepripojený) Janiča

Heni Pozri príspevok
ešte môžeš o to požiadať priamo v stormware. myslím, že by ti vyhoveli.
Toto sa mi zdá ako dobrý nápad. Skúsim to. Ďakujem.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Nevidím v tom žiaden problém, ak účtovný denník nemá čísla riadkov.
0 0
Janiča Janiča

Janiča je offline (nepripojený) Janiča

Ja áno. Napr. keď vystavujem faktúru klientovi za určitý počet položiek, nemá si to ako rýchlo odkontrolovať a taktiež nie je možné jednoznačne označiť doklad, kde je v účtovnom denníku zaúčtovaný.
0 0
bendo bendo

bendo je offline (nepripojený) bendo

účtovník-začiatočník
Janiča Pozri príspevok
Vedel by mi niekto poradiť? Pri tlači účtovného denníka v Pohode sa mi netlačia čísla riadkov, čo ma dosť rozčuľuje. Dá sa číslovanie riadkov niekde nastaviť? Ďakujem.
Ja tiež nemám Report Designer a tlačí mi aj čísla riadkov v Peňažnom denníku. Možno si len niečo omylom stlačila alebo zaškrtla a preto ti to netlačí čísla riadkov. Skús zavolať do Stormware, isto sa to bude dať niekde nastaviť. Ja som mala tiež nejaký problém s PD, vyskúšali, čo sa dalo a keď ani to nepomohlo, poslala som im mailom zálohu a priamo v tej mi to opravili a poslali späť aj s popisom chyby. A bolo po probléme...
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Janiča Pozri príspevok
Ja áno. Napr. keď vystavujem faktúru klientovi za určitý počet položiek, nemá si to ako rýchlo odkontrolovať a taktiež nie je možné jednoznačne označiť doklad, kde je v účtovnom denníku zaúčtovaný.
Lenže ak máš napríklad zaúčtovaný už celý jún a nedajbože dačo naúčtuješ s májovým dátumom, tak riadky sa ti poposúvajú. Nehodí ti to na koniec v účtovnom denníku. Takže preto to považujem za zbytočné. Ale koľko ľudí, toľko chutí.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

bendo Pozri príspevok
Ja tiež nemám Report Designer a tlačí mi aj čísla riadkov v Peňažnom denníku. Možno si len niečo omylom stlačila alebo zaškrtla a preto ti to netlačí čísla riadkov. Skús zavolať do Stormware, isto sa to bude dať niekde nastaviť. Ja som mala tiež nejaký problém s PD, vyskúšali, čo sa dalo a keď ani to nepomohlo, poslala som im mailom zálohu a priamo v tej mi to opravili a poslali späť aj s popisom chyby. A bolo po probléme...
V Peňažnom denníku tlačí čísla riadkov, ale v účtovnom denníku nie. Nie je to jedno a to isté.
0 0
Janiča Janiča

Janiča je offline (nepripojený) Janiča

Dada Pozri príspevok
Lenže ak máš napríklad zaúčtovaný už celý jún a nedajbože dačo naúčtuješ s májovým dátumom, tak riadky sa ti poposúvajú. Nehodí ti to na koniec v účtovnom denníku. Takže preto to považujem za zbytočné. Ale koľko ľudí, toľko chutí.
To je síce pravda, ale to číslovanie riadkov by som na dokladoch použila až po uzavretí roka, a pre klienta by to bola stále kontrola počtu zaúčtovaných položiek.
0 0
Slim Slim

Slim je offline (nepripojený) Slim

Ahojte, tiež by som mala otázku ohladne výstupov.Idem prvýkrát robiť sklady. Ak mi niekto vie poradiť, či sa dajú tlačiť výkazy o alkohole budem rada, ušetrím kopu času.Zatiaľ som to nikde nenašla, alebo prehliadla / asi z toho tepla mi hrabe/. Vďaka
0 0
bendo bendo

bendo je offline (nepripojený) bendo

účtovník-začiatočník
Dada Pozri príspevok
V Peňažnom denníku tlačí čísla riadkov, ale v účtovnom denníku nie. Nie je to jedno a to isté.
Samozrejme, že to nie je jedno a to isté. Asi som to prehliadla. Uz bolo dosť neskoro večer. Sorry, na budúce musím lepšie zaostriť oči - aspoň takto .
0 0
Janiča Janiča

Janiča je offline (nepripojený) Janiča

Zavolala som na hotline a poslali mi nejaký súbor, ktorý som nainštalovala a už mám riadky očíslované.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať