Zavrieť

Porady

ZVYSENIE PRISPEVKU DO FONDU ZAMESTNANOSTI


zacal som ako SZCO platit iba do fondu zamestnanosti 138 Sk ako z min. mzdy. Chcem to zvysit na 2 x. Mozem to samostatne pri platbe sekom alebo treba vopred o to poziadat a ohlasit SOC. POISTOVNI ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

    Antonia1
    bjjoba

    zacal som ako SZCO platit iba do fondu zamestnanosti 138 Sk ako z min. mzdy. Chcem to zvysit na 2 x. Mozem to samostatne pri platbe sekom alebo treba vopred o to poziadat a ohlasit SOC. POISTOVNI ?
    Podľa mňa ohlásiš zmenu na RLFO, kde odd.11 uvedieš výšku VZ z ktorého chceš platiť dobrovoľné PvN a dátum vzniku platenia PvN.
    Naposledy upravil Antonia1 : 18.08.06 at 14:11 Dôvod: preklep

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    bjjoba

    zacal som ako SZCO platit iba do fondu zamestnanosti 138 Sk ako z min. mzdy. Chcem to zvysit na 2 x. Mozem to samostatne pri platbe sekom alebo treba vopred o to poziadat a ohlasit SOC. POISTOVNI ?
    Ak chceš niečo z tohto poistenia " vyryžovať ", musíš platiť aspoň 3 roky z maxima, to znamená z 51.822 Sk 2%, čo je mesačne 1037 Sk.

    ZVYSENIE PRISPEVKU DO FONDU ZAMESTNANOSTI

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.