Zavrieť

Porady

Výplatne pasky

Prosím vás je tu niekto kto by sa mi pozrel na vyplatne pásky.Byvaly zamestnávať mi dal pásky moju aj priateľovu.Mzdu rátali z minimálnej mzdy.Ale nesedia ani hodiny ani sumy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Výpočet tvojej mzdy za máj je správny,
    priatel má zaplatené len 8-hodinové zmeny, žiadny nadčas + 24 hod. návštevy u lekára. Neviem či u lekára skutočne bol, lebo touto formou je preplatený ten jeho "nadčas"
    Naposledy upravil veronikasad : Dnes at 12:56

    dygova je offline (nepripojený) dygova

    dygova
    Ešte dodám..mzda bola počítana z minimálnej mzdy 750 eur.Ja som mala odpracovaných 96 hodín, priatel odrobil len 9 dní ale pracoval 12 hodinové smeny.Plus bol doma za čo má zaplatené ošetrenie lekárom 24 hodín.V páske má uvedené že odpracoval 72 hodín.Ale v skutočnosti odpracoval 99 hodín
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad za ktorý mesiac je výplatná páska ? čo si mala ostatné dni - ukončený pracovný pomer ? (ak ano, kedy? )
    dygova Paška je za 5 mesiac.skor som sa k nej nedostala pretože vymýšľali všetko možné len aby ju nemuseli dať.Kedze sme skoro zistili u akého zamestnávateľa pracujeme odišli sme.V skúšobnej lehote.
    veronikasad dopln obdobie trvania pracovného pomeru (dátum od-do)
    dygova 16-5 do 5.6
    veronikasad ale pásku si priložila len za máj ? Ak chceš skontrolovať máj, doplň skutočne odpracované hodiny v máji za oboch
    dygova Inú pasku nemám.za obdobie od 16.5 do 31.5 máme odpracovaných ja 96 hodín priatel 99.skutocne a reálne odpracovaných.ja jún neviem.pasky a výplaty dávajú do konca mesiaca.cize zatiaľ netuším čo tam napocitaju.mame tam len tri dni odpracovane
    veronikasad doplnila som odpoveď.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.