Zavrieť

Porady

Kupa noveho auta?

Ahojte, viete prosim poradit pri kupe noveho auta? Odkial je aktualne najvyhodnejsie brat uver/leasing na zaklade skusenosti? Auto na fyzicku osobu, do cca 25k €, akontacia 50%, idealne s moznostou vyssich splatok bez poplatku, a nutne je rychle vybavenie..
buchač Vykašli sa na nové auto...ktorého cenu vo výške 50 % budeš určitú dobu splácať, dokonca aj s úrokmi.

Kúp si niečo vo výške 12500€ = akontácia a vybavené.
Za túto sumu sa dá kúpiť vcelku slušné a zachovalé auto.

Ale ak trváš na svojom rozhodnutí, tak si kúp nové...
...a keď už, tak aspoň v cene do 40 litrov.
Šak keď máš na vyššie splátky, tak čo riešiš najvýhodnejší úver...dokonca bez poplatku ?

Čo sa však týka vyšších splátok, tak tie si dohodneš pri stole vo finančnom dome a nie na Porade.
vlado 33 Je smiešne, že sa niekto ide radiť na porade o pôžičke. A to by ste verila človeku, čo by vám tu niečo poradil? Nech sa páči, choďte za finančným poradcom, ja svojho mám, som s ním veľmi spokojný. Dám vám kontakt, pokiaľ o to stojíte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.