Zavrieť

Porady

meranie a váženie výrobkov

Ahoj poraďáci, chcem vás poprosiť o radu. Mám predajňu v ktorej predávame originálne balenia výrobkov, nakoľko zo strany zákazníkov je záujem aj o menšie balenia ktoré nie je možné zakúpiť, chcela by som vedieť či sa dá nejakým spôsobom z veľkého balenia nadávkovať (rozvážiť, namerať) na menšie. Ide mi hlavne o to, aké povolenia k tomu potrebujem, koho a kde o ne žiadať. Má niekto z vás s tým nejaké skúsenosti? Budem vďačná za každú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    hygiena a dosť sa s nimi potrápiš, a samozrejme aj Osvedčenie o vykon. epidemiologicky závažných činností t.j. spraviť test z hygieny

    sea je offline (nepripojený) sea

    mama troch synov sea
    Ja si myslím že je to možné aj bez nejakých povolení, treba si rozmyslieť ako to naskladovať a naúčtovať - upresni ako máš sklad a ako účtuješ !

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    až také jednoduché to nevidím.
    Pretože je manipulácia potravín a dokonca nebalených a dochádzaš do styku s nimi, daj si veľký pozor na hygienu.

    sea je offline (nepripojený) sea

    mama troch synov sea
    Ospravedlňujem sa za zjednodušenie, keď sa jedná o potraviny tak beriem späť čo som napísala. Ja by som si normálne pozvala hygienu a priamo v prevádzke ukázala čo plánujem a nech sa vyjadria. Držím palce !

    kajka8 je offline (nepripojený) kajka8

    kajka8
    V mojom prípade nejde o potraviny, je to čiste drogistický tovar (tekutý peroxid v rôzných % ). Zatiaľ som to účtovala tak, že 1L balenie som rozrátala na menšie a zmerala ml., prijala na sklad podľa FA (rozrátané množstvo) a účtovala cez registračnú pokladňu.

    meranie a váženie výrobkov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.