Zavrieť

Porady

Majetok - nový pohyb a zmena obdobia

Chcela by som poprosiť o pomoc... v module majetok som ešte neúčtovala... nebolo čo.Obdobie mám január 2006 a teraz mi treba zaúčtovať nákup nového stroja, ale nejde mi zmeniť obdobie na august 2006, resp. neviem kde. A takisto mi nejdú nahrať žiadne pohyby majetku, lebo v menu sa neviem do nahratia pohybov majetku dostať, lebo sú iba svetlosivo podsvietené a nereagujú... Prosím o pomoc. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    V Datolocku som neúčtovala už dlho, ale nebude treba urobiť mesačnú uzávierku a prevod dát do účtovníctva ( prípadne naopak, najskôr prevod, potom uzavrieť mesiac), aj keď s nulou, aby sa dostal systém dostal na aktuálne obdobie?

    Ziarowka je offline (nepripojený) Ziarowka

    Ziarowka
    Dav Pozri príspevok
    V Datolocku som neúčtovala už dlho, ale nebude treba urobiť mesačnú uzávierku a prevod dát do účtovníctva ( prípadne naopak, najskôr prevod, potom uzavrieť mesiac), aj keď s nulou, aby sa dostal systém dostal na aktuálne obdobie?
    No lenže to práve nešlo, lebo som to mala zablokované, ale to bola chyba programu a keď mi prišlo nové preinštalačné cd, akoby zázrakom tá chyba zmizla, takže už je to vyriešené.

    Majetok - nový pohyb a zmena obdobia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.