Zavrieť

Porady

Ťažká psychická práca

Môže mi niekto poradiť ako správne posúdiť kedy by sa dala práca považovať za ťažkú psychyckú prácu alebo je na to nejaka tabulka alebo podla čoho sa to určuje.
U nás sa dopočuli o tomto zákone aj zamestnanci a teraz každý tvrdí ,že má ťažku prácu a chce príplatky.A čo teraz.
Naposledy upravil pali1 : 21.11.06 at 14:44
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Black je offline (nepripojený) Black

    Black
    Nepočul som o takom predpise ani ja

    Možno zamestnanci myslia
    Minimálnu mzdu v 6 rôznych kategóriách (príloha č. 1, Zákonník práce)
    Príplatok za prácu v zdraviu škodlivom prostredí (hluk, prašnosť, nebezpečné látky a pod.)

    karol.za je offline (nepripojený) karol.za

    karol.za
    ahojte
    psychickú zaťaž a všetko okolo nej je uvedené v Nariadení vlády Slovenskej reubliky č.359/2006 Z.z o podrobnostiach o ochrane zdravia pred nepriaznivými účinkami nadmernej fyzickej,psychickej a senzorickej záťaže pri práci
    s pozdravom karol

    Black je offline (nepripojený) Black

    Black
    karol.za
    ahojte
    psychickú zaťaž a všetko okolo nej je uvedené v Nariadení vlády Slovenskej reubliky č.359/2006 Z.z o podrobnostiach o ochrane zdravia pred nepriaznivými účinkami nadmernej fyzickej,psychickej a senzorickej záťaže pri práci
    s pozdravom karol
    OK , a nevieš prosím ťa aj to ako sa to hodnotí z mzdového hľadiska.

    karol.za je offline (nepripojený) karol.za

    karol.za
    Black
    OK , a nevieš prosím ťa aj to ako sa to hodnotí z mzdového hľadiska.
    Mzdové zvýhodnenie za prácu v sťaženom a zdraviu škodlivom pracovnom prostredí upravuje ZP § 124,o tom či je sťažené a zdraviu škodlivé pracovné prostredie je možné posúdiť podľa Nariadenia vlády Slovenskej republiky č.357/2006 Z.z. o faktoroch práce a pracovného prostredia vo vzťahu ku kategorizácii pracovných činností a o náležitostiach návrhu na zaradenie pracovných činností do kategórii z hľadiska zdravotných rizík.
    s pozdravom karol

    pali1 je offline (nepripojený) pali1

    pali1
    Pali1 pre Blacka.

    Našiel som ten zákon č.359/2006 a prečítal som ho ale sú tam iba limity kedy sa už práca nesmie vykonávať a ako sa posudzuje takáto práca ale o nejakých mzdových zvýhodneniach som sa tam nedočítal a keby ho niekto chcel celí tak mu ho pošlem

    Black je offline (nepripojený) Black

    Black
    pali1
    Pali1 pre Blacka.

    Našiel som ten zákon č.359/2006 a prečítal som ho ale sú tam iba limity kedy sa už práca nesmie vykonávať a ako sa posudzuje takáto práca ale o nejakých mzdových zvýhodneniach som sa tam nedočítal a keby ho niekto chcel celí tak mu ho pošlem

    Pozri clanok č. 5 od Karol.za - tam je to vysvetlene celkom jasne (najskor NV SR 359/2006, potom uplatniš Nariadenia vlády Slovenskej republiky č.357/2006 Z.z. a potom ZP § 124)

    Ťažká psychická práca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.