Zavrieť

Porady

Odvody za dôchodcu

Ahojte! Vie mi niekto povedať, či zamestnávateľ odvádza za zamestnanca
starobné a invalidné poistenie ak je zamestanec poberateľom starobného dôchodku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Starobné poistenie sa odvádza, invalidné nie.

    Majka je offline (nepripojený) Majka

    Majka
    dakujem Vam,
    a ked starobny dochodca pracuje na dohodu ov yk.prace,zraza sa mu dan zo mzdy, zamestnavatel za neho plati uraz. poistenie.... ako je to teraz zo zdrav.zakonom? ma to vplyv aj nan ich? su aj taky kt. maju hrubu mzdu 3800.- aj 10 000.-/mes.
    prosim ako je to u nich.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Dôchodca alebo študent, pri dohodách a zdravotnom poistení je to jedno.
    Ak bude mať príjem z dohôd za celý rok 2005 vyšší ako cca 79500 Sk, a nebude v roku 2005 ani deň zamestnancom ani SZČO, bude musieť zaplatiť po skončení roka 2005 poistné 14% z takéhoto príjmu, maximálne však zo základu 517140 Sk.

    Majka je offline (nepripojený) Majka

    Majka
    1/tu sa berie do uvahy len cisty prijem predpokladany za r. 2005?

    2/takze dochodcov sa tento rok nic nemeni,nemusia platit od februara zdravotku....

    az potom v r. 2006?
    tak som to spravne pochopila?

    Diana je offline (nepripojený) Diana

    Diana
    Ďakujem, je to super, keď sa človek má koho opýtať. Ešte by som chcela vedieť, či robíte nejaké školenia čo sa týka miezd a personalistiky. Najlepšie by bolo v Považskej Bystrici. Ešte raz ďakujem a prajem pekný deň.
    Rozvedená, matka dvoch detí Eva Farkasová
    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako je to so zamestnaním starobného dôchodcu. Jeho hrubá mzda bude mesačne v sume 1300,- Sk. Ako je to s odvodmi. Budú s VMZ 6900,- Sk? Ďakujem.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Predpokladám, že bude zamestnaný na skrátený prac. čas. Odvody budú z jeho hrubého príjmu.
    Rozvedená, matka dvoch detí Eva Farkasová
    Bude mať prac.čas na 4 hod. Teda odvody budú iba so stanovenej mzdy? Ako je to so stravným? Má nárok na stravný lístok alebo len v alikv.časti 40,- Sk

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Eva Farkasová
    Bude mať prac.čas na 4 hod. Teda odvody budú iba so stanovenej mzdy? Ako je to so stravným? Má nárok na stravný lístok alebo len v alikv.časti 40,- Sk
    Nárok na stravné vzniká ak prac. zmena trvá viac ako 4 hodiny.
    Rozvedená, matka dvoch detí Eva Farkasová
    Melnick
    Nárok na stravné vzniká ak prac. zmena trvá viac ako 4 hodiny.
    Ďakujem, len som si to potrebovala overiť, pretože niektorí zamestnávatelia poskytujú aj vtedy ak majú zamestnancov na 4 hod. No my určite nebudeme.

    Ďakujem Vám obom za rady.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Eva Farkasová
    niektorí zamestnávatelia poskytujú aj vtedy ak majú zamestnancov na 4 hod
    Poskytovať môžu, ale ako daňový výdavok/náklad účtovať nemôžu.

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    endrju
    Nie je asi vhodné v tomto prípade používať výraz "stravné".

    Môže to pomýliť menej skúsených. Stravné sa poskytuje pri pracovných cestách po splnení podmienok.

    Z kontextu príspevku som pochopil, že otázka sa vzťahuje k povinnosti zamestnávateľa zabezpečiť stravovanie zamestnancov niektorým zo spôsobov vymenovaných v § 152 Zákonníka práce. V súvislosti s plnením tejto povinnosti sa zvykne hovoriť o príspevku zamestnávateľa na stravovanie zamestnancov.
    Keďže chýba tlačidlo Súhlasím, tak s Andrejom aspoň takto súhlasím. Ide naozaj o príspevok zamestnávateľa na stravovanie. Pokiaľ ide o plnenia v oblasti stravovania nad rámec zákona, možno tak urobiť iba so súhlasom zástupcu zamestnancov, spravidla sa to upravuje v kolektívnej zmluve.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.