Zavrieť

Porady

alfa

Dobrý deň,
chcem si objednať SW ALFA MAXI, vedel by mi niekto povedať, či je tento program dobrý? účtujem v JÚ, sklad nemáme
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Najskôr si ho vyskúšaj Ty. Alfisti Ti povedia že je výborný, Pohodisti Ti povedia že Pohoda je výborná, MRP-šisti Ti povedia že MRP je výborné, atď.......vyskúšaj v bezplatnej verzii.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Práve som chcela napísať , že je výborný . Ale to fakt záleží od rozhodnutia a vyskúšania demoverzie akéhokoľvek účtovného programu .

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Zita5 Pozri príspevok
    Práve som chcela napísať , že je výborný . Ale to fakt záleží od rozhodnutia a vyskúšania demoverzie akéhokoľvek účtovného programu .
    Aj ja som chcel, ale aby si niekto nemyslel že máme z toho províziu

    pavels je offline (nepripojený) pavels

    pavels
    ekopo Pozri príspevok
    Najskôr si ho vyskúšaj Ty. Alfisti Ti povedia že je výborný, Pohodisti Ti povedia že Pohoda je výborná, MRP-šisti Ti povedia že MRP je výborné, atď.......vyskúšaj v bezplatnej verzii.
    Také doporučuji vyzkoušet, ale chci i trošku poradit.

    Účetní programy na SK trhu jsem testoval a recenzoval pro svého zákazníka (jsem IT vývojář a poradce). Můj závěr byl, že Porada a Money S3 jsou založené na podobné filosofii, docela přehledné, umožňují přepínání úloh, jsou intuitivně ovladatelné. Tyto dva programy jako by trošku účetnictví dělaly/řídily a my je využíváme.

    Alfa patří do jiné skupiny, bude méně vyhovovat těm, kteří chtějí, aby mnohé rozhodl program sám a nedovolil nestandardní operace a více bude vyhovovat těm, kteří naopak chtějí převzít nad tím co dělají plnou navládu, chtějí prostě s program udělat všechny své operace bezezbytku a bez omezení, chtějí kvalitní papírově výstupy. Jsem ten druhý typ, takže chválím Alfu.

    zuzana29 je offline (nepripojený) zuzana29

    zuzana29
    díky moc za rady skúšala som demo alfy a money S3 ale alfa sa mi zdá byť jednoduchšia tak asi vezmem tú :-))

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    zuzana29 Pozri príspevok
    díky moc za rady skúšala som demo alfy a money S3 ale alfa sa mi zdá byť jednoduchšia tak asi vezmem tú :-))
    len vezmi neobanuješ a tu ti pomôžeme

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.