Zavrieť

Porady

Sklad MRP bezradná

Aký je rozdiel v sklade MRP, že sú tam ceny za mernú jednotku, ktoré sa nerovnajú skladovým cenám??Ak dám vytlačiť výdajku v sklad.cenách je to bez DPH iná cena ak ju dám vytlačiť aj z DPH, tam mi hodí tie ceny za mernú jednotku.Som z toho hotová, čo to znamená????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rolandik je offline (nepripojený) rolandik

    rolandik
    Ja pri čudných cenách dám v Kartách a Funkcie - Prepočítať skladové ceny podľa pohybov. Možno ti to pomôže.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    robí to program zakaždým?
    Ak raz za čas, treba zavrieť program, a znovu spustiť.
    Alebo potom ako píše rolandik.

    zuzana je offline (nepripojený) zuzana

    zuzana
    A nemôže to tak byť?Ak je niečo dlhšie na sklade z min.roku, tak to má potom cenu za mernú jednotku inú ako skladovú?
    A ešte jedna vec ak dám karty a pohyby tak na jednom sklade mám zisk -6000Sk-čiže stratu-to môže byť??
    Naposledy upravil zuzana : 22.03.07 at 07:36

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Pozri si príjemky, či máš na nich správne ceny.
    Nepredávala si pod nákupnú cenu?

    zuzana je offline (nepripojený) zuzana

    zuzana
    Leni ja na sklad nahadzujem v cenách nákupných a zo skladu dávam v cenách čo mi vypočíta v tých asi priemerných.Program nevie ja za kolko to predám?Vediem sklad spôsobom B.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Čiže ty si na skladových kartách neopravuješ skladovú cenu, tým pádom Ti ich aj spriemeruje. Potom môžeš mať rôzne ceny na príjemkach. MRP vie, za koľko predáš, predajné ceny si nahadzuješ ty, alebo používaš rabat? A vieš si ich aj pozrieť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.