Zavrieť

Porady

NORMA STN 341010

Potrebujem NORMU STN 341010. Akosi sa mi ju nepodarilo nájsť, prosím Vás, ak ju niekto máte, pošlite. Ďakujem, Ľubo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Slovenský ústav technickej normalizácie, Karloveská 63, 840 00 Bratislava

    Otváracie hodiny pre verejnosť:
    Mestská doprava: električkou č. 1, 4, 5, 9, 12 alebo 17 v smere do Karlovej Vsi alebo Dúbravky, zastávka Karloveská.

    pondelok: 8.30 - 15.00
    utorok: 8.30 - 15.00
    streda: 8.30 - 16.00
    štvrtok: 8.30 - 15.00
    piatok: 8.30 - 14.00
    http://www.sutn.org/?menu=home
    inak pomôcť neviem a telefón uvedený nemajú neviem prečo
    ucetni_fantozzi
    judy Pozri príspevok
    bohuzial normy su biznis, musis si ich kupit, na webe oficialne ich nikde nestiahnes.
    toto sme riesili s kamaratom a tiez som z toho bol riadne soknuty - kedze normy su statom stanovene predpisy, ockaval by som, ze su uz v cene mojich danovych prispevkov do spolocnej kasy...

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    ucetni_fantozzi Pozri príspevok
    toto sme riesili s kamaratom a tiez som z toho bol riadne soknuty - kedze normy su statom stanovene predpisy, ockaval by som, ze su uz v cene mojich danovych prispevkov do spolocnej kasy...
    Aj zákony sú štátom stanovené predpisy, a Zbierku zákonov predsa musíš kupovať. To je realita.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    smith Pozri príspevok
    Aj zákony sú štátom stanovené predpisy, a Zbierku zákonov predsa musíš kupovať. To je realita.
    ale veď predsa máš ku nej prístup aj cez net, čo sa v prípade noriem povedať nedá

    Viki je offline (nepripojený) Viki

    žena Viki
    Slovenský ústav technickej normalizácie,
    Karloveská 63, P.O. BOX 246, 840 00 Bratislava,
    tel.: 02/60294 452, 02/60294 111, fax: 02 / 6541 1888

    Predajňa noriem:
    tel.: 02/602 94 315, 02/654 25 055

    RobSzel je offline (nepripojený) RobSzel

    RobSzel
    Normy sa vzdy predavali. Plati to aj o ISO, ETSI a pod. Pamatam si, ako som kedysi potrebovalnejake normy ohladom videokodekov. Nakoniec som ich asi po mesiaci googlenia nasiel na nejakom zabudnutom ftp serveri v Korei. Administrator by asi mohol byt brany na zodpovednost.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.