Zavrieť

Porady

..dajake napady -pre cukraren-dajte:-)

:-)
..co by vas potesilo pri navsteve cukrarne?..aky interier?..aky tovar?..atd...-nooo--ryxlo radte . .-na co maju xut vase mlsne jazycky..-poradaci..a poradacky?..
Usporiadat
olio olio

olio je offline (nepripojený) olio

Ahoj, mňa by v cukrárni potešilo, keby bol sortiment zákuskov, koláčov a iných dôbrôt aj pre celiatikov...
0 0
Lion Topoľčany Lion Topoľčany

Lion Topoľčany je offline (nepripojený) Lion Topoľčany

A mňa by potešilo, keby všetky ceny boli : 2
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
mňa by potešilo, keby som bola presvedčená, že všetko je aj pod drobnohľadom hygieny.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

-milá predavačka
-útulný interiér, neprepchatý stolíkmi, aby bolo možné aj prejsť
-aby vo všetkých zákuskoch nebola rovnaká plnka
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Aby korpusy na torty a zákusky neboli upečené týždeň vopred a potom len naplnené čerstvým plnkami.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

tak tak, čerstvé, najlepšie nie vystavené, ale len hodnoverná ukážka ako to vyzerá.
veď ani v bagetériách nie sú bagety vopred pripravené, ale sú v trúbe, preto sú také fajné .
taktiež zaujímavými taniermi, tanierikmi a príborom, pohármi zaujmeš.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Mne sa na dezertoch páčia tie nadherné aranžmá na tanieroch, aj keď je to len čokoládou pofŕkaný tanier.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
tak tak suhlasim so vsetkym hore uvedenym a maj na pamati - niekedy je menej viac. dobre sa chvali samo k tym cenam, je pravda ze su predrazene tie zakusky, a taktiez sa mi nepaci jednotna cena na velkych i malych zakuskoch. mila predavacka, usmievava. taktiez tanieriky, pribory. podla mna to nie je az tak dolezite - myslim, ze tu plati ono stare: co z peknej misky ked je prazdna. takze i keby bol keramicky servis snehobiely a pribory jednorazove, - a zakusky by nemali chybu - je mi to takpovediac jedno ci to spapam umelou vidlickou alebo vidlickou zo spickoveho nerezu. i to neviem, aku dlhu zivotnost by mali, ved hadam kazdy pozna slovensky narod.... co sa neprizvara to zmizne.... vybuduj si hlavne dobre meno - aby sa tam ludia radi vracali - aby tam bolo utulne, prijemne. romanticky posed... nejake zaclonky, kvetovane zavesy, pekne (nie abstraktne) obrazy na stenach, na stoloch svietniky... verim, ze s radostou si budu hovorit, - po nakupe sa odmenime sladkou odmenou v tej a tej cukrarni... alebo - skor nez pojdeme z prace domov, skocime na tu fajnu (pritom lacnu) dobosku... drzim palce.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
žiadne umelé stoličky, stoly, kvetiny, pôsobí to veľmi lacno a nemá to s útulnosťou nič spoločné
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Používaj kvalitné suroviny a dodržuj známe receptúry, experimentuj na vlastných receptoch. Zákusky musia byť čerstvé, vzdušné, voňavé! Všetci máme svoje obľúbené zákusky a najväčšie sklamanie zažívame práve vtedy, keď nás chce niekto oklamať. Napríklad v punči nie je rum, chýba vanilka, v griláži nie sú orechy, čokoládová poleva je mastná atď.
A vidieť niekde umývanie stolov je tiež zážitok pre silné žalúdky.
Vyvaruj sa dnešného bežného zlozvyku - hlučnej agresívnej hudby. Je to veľká urážka zákazníka.
A páči sa mi ak cukráreň či reštaurácia funguje ako minigaléria a je tam aj detský kútik s možnosťou kresliť.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

tiny77 Pozri príspevok
tak tak suhlasim so vsetkym hore uvedenym a maj na pamati - niekedy je menej viac. dobre sa chvali samo k tym cenam, je pravda ze su predrazene tie zakusky, a taktiez sa mi nepaci jednotna cena na velkych i malych zakuskoch. mila predavacka, usmievava. taktiez tanieriky, pribory. podla mna to nie je az tak dolezite - myslim, ze tu plati ono stare: co z peknej misky ked je prazdna. takze i keby bol keramicky servis snehobiely a pribory jednorazove, - a zakusky by nemali chybu - je mi to takpovediac jedno ci to spapam umelou vidlickou alebo vidlickou zo spickoveho nerezu. i to neviem, aku dlhu zivotnost by mali, ved hadam kazdy pozna slovensky narod.... co sa neprizvara to zmizne.... vybuduj si hlavne dobre meno - aby sa tam ludia radi vracali - aby tam bolo utulne, prijemne. romanticky posed... nejake zaclonky, kvetovane zavesy, pekne (nie abstraktne) obrazy na stenach, na stoloch svietniky... verim, ze s radostou si budu hovorit, - po nakupe sa odmenime sladkou odmenou v tej a tej cukrarni... alebo - skor nez pojdeme z prace domov, skocime na tu fajnu (pritom lacnu) dobosku... drzim palce.
nemal som namysli extra drahy pribor, pohare a taniere.
mal som namysli napadite veci. t.j. hranaty tanier, kockaty pohar zakryveny pribor. skratka aby sa ludia este pred tym, ako zacnu jest, dobre pobavili . a nemusia byt z nerezu...!
0 0
vrabcek1 vrabcek1

vrabcek1 je offline (nepripojený) vrabcek1

Hudba nesmie chýbať ale len taký tichúčky podmaz.
0 0
Rubrika Rubrika

Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

som žena ako každá iná :)
Potešil by ma detský kútik kde by sa deti hrali. A samozrejmne čerstvé zákusky, voňavé a útulné miesta na posedenie, tichučká jemná hudba.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

a k tej hudbe: moze ist aj normalne, nie extremne tichucko - no nesmie vyrusovat.
a V ZIADNOM PRIPADE BY SOM NEDOPORUCOVAL RADIO!!!
ked, tak internetove, pustit ho cez pocitac, tam je kopec veci, ktore nie su prerusovane hovorenymi hovadinami, veci, ktore ludia nepoznaju, ktore jednoducho dotvaraju image predajne. proste nic slovenske.

Pozor vsak na poplatok ak ponukas zakaznikom aj hudbu. Myslim nejakych 300,- za mesiac do nejakeho autorskeho fondu.

No a potom ak budes milionar z predaja zakuskov, tak si spomen aj na uzivatelov porady, ktori ti radili o100 6
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
... a pre mňa dobrú tiramisu, ale dobrú, a ak bude na kvalitnom podnose, prežijem aj stoličku z umelej hmoty.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Do cukrarne si pride clovek nielen zamlsat, ale aj trocha vypnut, oddychnut si, pripadne si prijemne posediet a pritom pokecat s priatelmi. Cize tam musi obsluhovat clovek s usmevom na tvari. Taky, pre ktoreho to bude poslanie, co bude ochotne obsluhovat - predavat (nie iba podavat) ludom to co chcu.
Mozes mat neviem ako chutne kolace a fajn zariadenie, ked tam bude predavat nejaka "Dora", tak to nebude stat za vela.
Mily predavac ponuka v obchode nielen tovar, ale aj nieco viac - prijemny pocit.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Bastian Pozri príspevok
Do cukrarne si pride clovek nielen zamlsat, ale aj trocha vypnut, oddychnut si, pripadne si prijemne posediet a pritom pokecat s priatelmi. Cize tam musi obsluhovat clovek s usmevom na tvari. Taky, pre ktoreho to bude poslanie, co bude ochotne obsluhovat - predavat (nie iba podavat) ludom to co chcu.
Mozes mat neviem ako chutne kolace a fajn zariadenie, ked tam bude predavat nejaka "Dora", tak to nebude stat za vela.
Mily predavac ponuka v obchode nielen tovar, ale aj nieco viac - prijemny pocit.
tak tak, to je asi ten najzakladnejsi zaklad. ved aj ked budes mat pokazene jedlo, porozbijane taniere, spinave stoly - no ak k tebe pride dievca hore bez, to je uz iny zakusok

ale nie, teraz vazne. vsetko so vsetkym. ale personal je vazne asi zaklad.

ved si vezmi, ze ked sa ta mila casnicka spyta namiesto klasickeho "dobry den, co si date?" - "dobry den, videli sme sa uz niekedy? aha nie, to som si vas pomylila s kremesom, prepacte " - zakaznik sa spyta: - "nevadi, prosim si vsetko, co sa na mna podoba ".

ber to ako priklad, jasne, nie kazdemu by sa to pacilo. o to viac usilia je potrebne vynalozit na najdenie osoby, ktora by casnicku robila rada a bola by tak trochu psychologickou. a taktiez ju adekvatne odmenit.
vezmi si, ak zanecha dobry dojem, tak pokial ten clovek bude mat chut na zakusok, tak za nim pricestuje aj z marsu. " "
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

rickman Pozri príspevok
a k tej hudbe: moze ist aj normalne, nie extremne tichucko - no nesmie vyrusovat.
a V ZIADNOM PRIPADE BY SOM NEDOPORUCOVAL RADIO!!!
ked, tak internetove, pustit ho cez pocitac, tam je kopec veci, ktore nie su prerusovane hovorenymi hovadinami, veci, ktore ludia nepoznaju, ktore jednoducho dotvaraju image predajne. proste nic slovenske.

Pozor vsak na poplatok ak ponukas zakaznikom aj hudbu. Myslim nejakych 300,- za mesiac do nejakeho autorskeho fondu.

No a potom ak budes milionar z predaja zakuskov, tak si spomen aj na uzivatelov porady, ktori ti radili o100 6

tento žart sa ti nie veľmi vydaril
0 0
ttom41 ttom41

ttom41 je offline (nepripojený) ttom41

:-)
..waaaaaaw -ono to tu funguje..-Vdaka vam za napady..poucenia..atd. najviac ma zaujali prispevky-kukucky,tiny77 a kazu..-super
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
a čo takto dobrá voňavá kávička...............
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať