Zavrieť

Porady

Dedičstvo - právna pomoc

Ak máte niekto skúsenosť s dedičstvom po rozvedenom rodičovi, ktorý si založil novú rodinu, podeľte sa prosím so mnou so skúsenosťami.
Ja sa už 2 roky trápim a neviem sa dovolať spravodlivosti, ani konania vo veci dedičstva.
Budem vďačná za akúkoľvek skúsenosť, prípadne sem napíšem viac, ak sa nájde niekto kto má skúsenosť v takomto prípade.

Chcela ba som týmto osloviť členov i nečlenov o pomoc pri riešení dedičstva, veľmi potrebujem právnika, ktorý by bol ochotný ma vypočuť a ujať sa môjho problému s dedičstvom po otcovi.
Keďže ded.konanie sa prejednáva v Bratislave, hľadám právnika z Bratislavy.

moc vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    posúvam, neporadí niekto?

    tahity je offline (nepripojený) tahity

    tahity
    Ahoj sway, to je iba taký môj nápad:
    skús u iného notára je ich veľa v Bratislave, či ti poskytne platenú konzultáciu ohľadom dedičstva ktoré neprejednáva on. Ja by som hľadala manželov napr. notár je manžel a advokátka manželka. Rovno by som teda oslovila ju, či by sa ma ujala, lebo manžela má hneď po ruke ktorý jej poradí.

    Alebo skús osloviť iného notára s tým, čo potrebuješ a či nepozná právnika - advokáta (lebo každý má svojich či už bývalích spolužiakov ktorý robia v advokácii), ktorý by s ním v tomto spolupracoval.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    vďaka za radu

    Dedičstvo - právna pomoc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.