Zavrieť

Porady

odmietnutie zapisu do OR

Pekný podvečer.
Snažím sa dočítať v príspevkoch podobne strasti ako mam ja. Prosím potrebovala som vedieť či v námietke na OR pokiaľ pochybenie nastalo neúplnym vyplnením návrhu na zápis do OR stačí zaslať iba opravenú stranu návrhu? Alebo celú prílohu na novo aj z overením u notára. Ďakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    prílohy najnovšie netreba overovať...overuje sa len podpis konateľa na Návrhu na zápis.
    doloženi chýbajúcej listiny-teda ten spôsob neviem 100%-ne, ale je tu viac príspevkov na túto tému.
    Mne sa nejedná o prílohy ale o neúplnosť návrhu na zápis spoločnosti do obchodného registra. Jedná sa o stranu P7/6 kde som neuviedla spoločníka nakoľko som zakladateľ spoločnosti a zaroveň aj jediny spoločník. Prosím o radu : nanovo vypísať návrh a dať overený k námietke, alebo stačí priložiť uvedenú stranu k textu námietky.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    aha... to je to, čo neviem. Lenže návrh - na nom treba overiť podpis, pri podpise všetko zvazujú...čiže potrebuješ novú verziu, podpísanú u notára, či na matrike.
    Naposledy upravil KEJKA : 24.11.07 at 16:34
    Tak ďakujem Kejka. Kvôli jednej strane celé všetko nanovo dúfam že to stačí doplniť o chýbajúce overené podať ako prílohu k námietke a podať v podateľni. Ale dík za radu . Tak že neúplnosť Návrhu sa rovná nanovo 13 kusov papiera. Pekneee.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ešte si to skus pohľadať-je tu viac diskusií, nerada by som ťa zavádzala, ale surfovať určite vieš - chce to čas.

    zsazsula je offline (nepripojený) zsazsula

    zsazsula
    ahojte musíš to podať ešte raz iba oprav chyby nanovo vypíš daj overiť podpisy konateľov a podáš to v podateľni ja som mala taký prípad pre zlé rodné čislo konateľa v júni ,takže Kejka ti poradila správne prajem Ti aby Ti to prešlo papa

    odmietnutie zapisu do OR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.