Zavrieť

Porady

Pokladna do restauracie

Dobry den

Chceme v priebehu januara otvorit prevadzku (restauracia) a nejak sa nam nedari vybrat vhodnu pokladnu. Rozmyslali sme o pripojeni klasickej EURO pokladne k pocitacu, lebo potrebujeme evidivat sklad. Ale kedze tam mame dost stolov a tym padom bude aj dost ludi na obsluhu tak na jednej euro kase by to zrejme nestihali. Su nejake dobre moznosti s fiskalnym modulom a k nemu pripojenou tlaciarnou? Potrebujeme evidenciu skladu, uctovanie na stoly a rozpis podla pokladnikov. No a samozrejme aby to bolo pripravne na EURO!!! A asi by sa malo dat pracovat na dvoch pocitacoch sucasne, lebo prevadzkar sa cez den k pokladni nedostane. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Firma MRP Brezno má program pre reštaurácie, aj s pokladňou. A proptne pripravujú svoje programy aj na zavvedenie eura.
    Pozri www.mrp.sk

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    skús si pozrieť aj
    www.uni-soft.sk
    treba si pozháňať nejaké demá a popozerať si ich možnosti, plusy i mínusy.
    Dakujem, pozriem si..
    PS : Ak mam byt uprimny tak by som radsej nejake skusenosti od spokojnych uzivatelov ako od predajcov. Lebo nainternete sa da rychlo najst kopec programov a kazdy co ich predava povie ze ten ich je najlepsi. Preto chcem radsej informacie z druhej ruky

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    zmikulasa Pozri príspevok
    Dakujem, pozriem si..
    PS : Ak mam byt uprimny tak by som radsej nejake skusenosti od spokojnych uzivatelov ako od predajcov. Lebo nainternete sa da rychlo najst kopec programov a kazdy co ich predava povie ze ten ich je najlepsi. Preto chcem radsej informacie z druhej ruky
    Žiaden program nie je dokonalý. Ja mám skúsenosti s MRP, sice nie s reštauráciou, ale čo sa týka upgrade (zapracovanie legislatívnych zmien) do programov sú promptný.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    ja mám skúsenosti s oboma spomínanými programami, aj so skladmi, a viem, že programy reštaurácie sú v oboch prepracovanejšie, viac ako klasické sklady.
    Nuz ano.Ale my nehladame ekonomicky softver. Uctovnictvo bude robit externa uctovnicka takze my potrebujeme dobru a hlavne spolahlivu pokladnu s evidenciou skladu. A teraz ma napadlo ze by tam mala byt aj tlac bonov do kuchyne. Viem ze je to na poslednu chvilu

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    zmikulasa Pozri príspevok
    Nuz ano.Ale my nehladame ekonomicky softver. Uctovnictvo bude robit externa uctovnicka takze my potrebujeme dobru a hlavne spolahlivu pokladnu s evidenciou skladu. A teraz ma napadlo ze by tam mala byt aj tlac bonov do kuchyne. Viem ze je to na poslednu chvilu
    Spomenutý soft nie je na spracovanie účtovníctva. JE to vyslovene prepotreby reštaurácii, evidencia skladu, výdaj zo skladu, a celé prepojené na pokladňu, resp. PC s fiškálom.

    bronek je offline (nepripojený) bronek

    bronek
    Ahoj. Ak ti ostane cas mozes skusit pokladnu z www.amega.sk ... nerobia uctovnictvo iba pokladne so skladmi. Kedysi sme mali pokladnu s fiskalom OBERON. Sklady to malo dobreee ale pokladna bola iba take male sedive okienko . Na tu amegu si musel prevadzar zvyknut, je trosku inak robena. Ale zase casnici sa ju naucia za 5 minut. A fiskal k nej davaju zadarmo

    mmshop je offline (nepripojený) mmshop

    mmshop
    AmegaPos je v pohode, stiahni si skusobnu verziu alebo ti pridu program aj osobne ukazat zadarmo a nezavazne. Popytas sa co od toho potrebujes, co sa ako robi... a rozhodnes sa. Robia pokladne po celej SR a su z LM, tak servis budes mat asi dost dobry

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.