Zavrieť

Porady

mylna platba

Ahojte, neviem ci mi bude niekto vediet poradit. Mylne sme uhradili mzdu inému zamestnancovi. Jedná sa o dvoch zamestnancov, ktorí maju identicke mena a priezviska ( jeden bývalý a jeden aktuálny) a my sme mylne uhradili mzdu bývalému zamestnancovi a nie aktuálnemu. Snažili sme sa s ním spojiť, aby nám dlžnú čiastku vrátil, ale vôbec nereaguje, taha sa to asi 3 mesiace, tvrdí že on si nevsimol ze mu prislo viac penazí a on ich uz minul. Chceme s ním spísať dohodu o uznaní záväzku a stanoviť mu niaky splátkový kalendár. Nemáte náhodou niekto vzor takejto zmluvy, alebo niecoho obdobného? Ja som to tak zbezne pozerala, nie som právnik, tak neviem ci to mozem chápat z jeho strany ako bezdovodné obohatenie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

    Muž...zatiaľ :-) Infarkt
    Treba sa riadiť v prvom rade Občianskym zákonníkom...riešenie neoprávneného obohatenia sú riešené od §451...

    Samozrejme, obohatenie sa je aj trestný čin podľa §226 Trestného zákona...

    Uznanie dlhu riešiš v zmysle §558 Občianskeho zákonníka...

    Treba pohľadať tu na Porade, alebo zagugli

    Obohatenie preukážeš bankovým výpisom, kde máš tú predmetnú úhradu odpísanú z účtu...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    MS77 Pozri príspevok
    Ahojte, neviem ci mi bude niekto vediet poradit. Mylne sme uhradili mzdu inému zamestnancovi. Jedná sa o dvoch zamestnancov, ktorí maju identicke mena a priezviska ( jeden bývalý a jeden aktuálny) a my sme mylne uhradili mzdu bývalému zamestnancovi a nie aktuálnemu. Snažili sme sa s ním spojiť, aby nám dlžnú čiastku vrátil, ale vôbec nereaguje, taha sa to asi 3 mesiace, tvrdí že on si nevsimol ze mu prislo viac penazí a on ich uz minul. Chceme s ním spísať dohodu o uznaní záväzku a stanoviť mu niaky splátkový kalendár. Nemáte náhodou niekto vzor takejto zmluvy, alebo niecoho obdobného? Ja som to tak zbezne pozerala, nie som právnik, tak neviem ci to mozem chápat z jeho strany ako bezdovodné obohatenie.
    Áno, je to bezdôvodné obohatenie a máte právo na vrátenie peňazí.

    Pokiaľ nevráti dobrovoľne, môžete na to ísť súdnou cestou, výhru máte viacmenej istú. Riziko je, že súd môže nariadiť vrátiť sumu v čiastkách, napr. po 500,- SKK mesačne.

    josh je offline (nepripojený) josh

    josh
    a ked vam dlh uzna a chcete mat priamo vykonatelnu zapisnicu, nechajte si ju spisat notarom s dolozkou priamej vykonatelnosti (exekucny titul). a ked nezaplati, mozete ho davat rovno na exekuciu, usetrite priserne sudne poplatky.

    riccado je offline (nepripojený) riccado

    riccado
    ani notar to neurobi zadarmo, a pochybujem, ze ten byvaly zamestnanec bude chciet dobrovolne znasat tieto naklady a cely stastny bude cakat rano pred notarom, aby to uz mohol podpisat...

    kdezto v sudnom konani patri uspesnemu ucastnikovi nahrada trov konania...

    neni o com, ak zacne spekulovat, zalujte ho na vydanie bezdovodneho obohatenia...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.