Zavrieť

Porady

Pôžička

idem renovovať rod. dom a k nemu aj pristavovať a neviem sa rozhodnúť s ktorej banky je najvýhodnejšia pôžička a aká.Poradte mi kto ma s tým skúsenosti.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Musis obist vsetky banky a spravit si usudok sam - smola. V kazdom meste je situacia ina, podla ochoty personalu. Tiez rozne banky pristupuju rozne k roznym kategoriam (bonitam) ziadatelov. Ja osobne by som sa ale vyhol Tatra Banke.

    ROMBOR je offline (nepripojený) ROMBOR

    obycajny chlap so vsetkymi chlapskymi slabostami a starostami, milujuci svoju rodinu a vaziaci si svojich priatelov ... co viac dodat ...viac ROMBOR
    najprv prever banku, kde mas ucet/ucty a kde si klientom ... potom skus aj ostatne ... kazdopadne, nech su na teba v akejkolvek pobocke akokolvek mili, stale - uvery a pozicky - riesi centrala, kde si "len cislo" ... precitaj si diskusiu HU v Tatrbanke, je tam o tom dost rozpisane ... ale z vlastnej skusenosti tiez neodporucam TB ...

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Prikladám link diskusie, ktorý spomínal ROMBOR:

    http://www.porada.sk/t50636-hypoteka...atrabanky.html

    191946 je offline (nepripojený) 191946

    191946
    žiadna,je to čertová obrúč,radšej jedz suché rožky s vodou a uverom nech si vytrú...

    bobo1 je offline (nepripojený) bobo1

    bobo1
    Je to vec názoru a priorít - ja by som mohla jesť aj 20 rokov tie suché rožky a domček by som bez hypotéky nemala... Podľa mňa je potrebné začať s bankou, kde si klientom, kde nie si len "niekto z ulice" a pri úroku v dnešnej dobe pod 6% skúsiť dohodnúť čo najdlhši fix ( 5 rokov ) úrokovej sadzby a určite sa spýtať na možnosť predčasných splátok bez extra poplatkov - a mať to aj v úverovej zmluve.

    leonq je offline (nepripojený) leonq

    leonq
    neda mi neragovat na odpovedet "uverom nech si vytru..." a podobne
    jednak je to bezpredmetna odpoved, ktoru si kludne mozete nechat pre seba pretoze nikomu nepomoze
    a za druhe pretoze normalne zarabajuci mlady clovek, bez uspor jeho rodicov nema v sucastnosti sancu nadobudnut slusne byvanie bez hypotekarneho uveru

    ale spat k otazke tu vam neostava nic ine ako zo svojimi prijmami navstivit banky a zistit si Vase moznosti, v kazdej banke Vam velmi radi vysvetlia vase moznosti
    ak nemate financne ´povedomie a neorientujete sa v uveroch, kontaktujte seriozneho financneho poradcu - aj taky sa najdu, ktori to robia zo zaujmom o klienta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.