Zavrieť

Porady

Detská izba - inšpirácie

Ahojte,
chcem vás poprosiť o nejaké námety na detskú izbu.
Vďaka
Emi
Naposledy upravil laumar : 27.02.08 at 12:20
28283.jpg  
28277.jpg  
28281.jpg  
28284.jpg  
28286.jpg  

28288.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Leggy je offline (nepripojený) Leggy

    Leggy
    Najblizsie inspiracie budu na medzinarodnej vystave nabytku v Nitre,ktora je od 11-16.3.Pokial sa tovar zakupi priamo tam ziska sa pomerne vysoka zlava.

    Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

    Fuzo
    Našiel som na nete pár inšpirácii tak možno niekomu pomôžu.
    detská postel.jpg  
    detská postel 6.jpg  
    detská postel 7.jpg  
    detská posteľ 2.jpg  
    detská posteľ 4.jpg  

    detská postel  5.jpg  
    1/1

    Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

    Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac Modroocko
    Zopár obrázkov poľských návrhárov
    7163_1_03_sport_01.jpg  
    7163_1_05_morska_01.jpg  
    7163_1_07_moro_01.jpg  
    7163_1_09_wiosna_01.jpg  
    7163_1_11_krolewna_01.jpg  

    7163_1_13_rycerz_01.jpg  
    7163_1_15_jesien_01.jpg  
    7163_1_17_kwiatuszek_01.jpg  
    7163_1_19_zolwik_01.jpg  
    7163_1_21_misiu_01.jpg  

    7163_1_23_dinek_01.jpg  
    7163_1_25_krolik_01.jpg  
    7163_1_27_owieczka_01.jpg  
    7163_1_29_auta_01.jpg  
    7163_1_31_samolot_01.jpg  

    7163_1_33_PAW_01.jpg  
    1/1

    gomanek je offline (nepripojený) gomanek

    gomanek
    Zajímavým vybavením dětského pokojíčku může být vybavit jej sítěmi. Sítě mohou být nejen užitečný pomocník, ale i funkční doplněk, jež se dobře využije i pro hraní dětí :-) ... nějaké inspirace se dají najít v tomto článku, jež o vybavení dětského pokojíčku sítěmi informuje.

    Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

    Fuzo
    chcel by som na detskú vyvýšenú posteľ nainštalovať sieť niečo na štýl pavučiny špidermana nemá niekto nejaký typ, kde by som mohol takúto sieť zohnať prípadne z čoho vyrobiť???? Díky, táto stránka ma inšpirovala ale nič vhodné pre nás som tam nenašiel.

    katka s. je offline (nepripojený) katka s.

    katka s.
    Ahojte. Potrebovala by som radu. Ideme prerábať 10-ročnej dcére izbu. Jej vek - in farba ružová. Lenže nábytok má v kombinácii oranžovej. Doteraz ju mala v kombinácii so žltými stenami tak to šlo. Ale kombináciu ružová-oranžová si neviem predstaviť. Niekto áno?

    Fajoska je offline (nepripojený) Fajoska

    Fajoska
    Fuzo Pozri príspevok
    chcel by som na detskú vyvýšenú posteľ nainštalovať sieť niečo na štýl pavučiny špidermana nemá niekto nejaký typ, kde by som mohol takúto sieť zohnať prípadne z čoho vyrobiť???? Díky, táto stránka ma inšpirovala ale nič vhodné pre nás som tam nenašiel.
    skús použiť nejaký obyč špagát, ktorý naviažeš ako "snehovú vločku" - v strede sa budú pretínať jednotlivé šnúrky - máš základ.. od stredu začni do kruhu viazať špagát na základnú časť, tak aby vznikla pavučina

    gabikao je offline (nepripojený) gabikao

    gabikao
    videla som par zaujmavych kuskov oblecenia v tejto kombinacii, a aj ja som sa divila, ze to celkom islo spolu - mladistve a drze :-) mozno biela to trochu vyvazi

    jurig je offline (nepripojený) jurig

    jurig
    Veľmi dobrý nápad ako sa dá oživiť fádny a starý nábytok v detskej ba dokonca aj stena. Určite je to lacnejšie ako hneď meniť nábytok.

    tixi je offline (nepripojený) tixi

    tixi
    katka s. Pozri príspevok
    Ahojte. Potrebovala by som radu. Ideme prerábať 10-ročnej dcére izbu. Jej vek - in farba ružová. Lenže nábytok má v kombinácii oranžovej. Doteraz ju mala v kombinácii so žltými stenami tak to šlo. Ale kombináciu ružová-oranžová si neviem predstaviť. Niekto áno?
    Je to celkom zaujimava kombinacia farieb. Vedela by som si to aj predstavit a par jednoduchych detailov iba doladit. (vid. prilozene obrazky). Dolezita je spravna volba odtiena vyssie uvedenych farieb + dodrzanie pravidla nekombinovat viac ako 3 farby, podla mojho nazoru.
    Ked sa necha oranzovy nabytok, tak uz nebude potrebna vyssia investicia do prerabky detskej izby.
    Naposledy upravil tixi : 19.08.09 at 20:04
    zavesy.jpg  
    EVH1028_l.jpg  
    for her.jpg  
    1/1

    ajale je offline (nepripojený) ajale

    zivnostnicka na materskej ajale
    Problem je pri ozdobenom nabytku, ze dieta z neho skor ci neskor vyrastie. Do tych 5 rokov si da rady s medvedikmi alebo vlacikmi, potom to budu princeznicky alebo nakladiaky. Potom to bude nova tinedzerska herecka alebo pocitacova hra. Potom to budu nejaky modrooky herci alebo obnazene blondynky. Potom dovrsia 18 rokov a uz budu chciet dospelacku izbu. Pre tych co maju nato aby kupovali nabytok kazde 2-3 roky, tak ozdobeny nabytok je uzasny napad. Ja skor odporucam jednoduchy nabytok a na ozdobu pouzit tapety. Ako tu...
    http://www.wallstickers.ie/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.