Zavrieť

Porady

EMAILOVÁ ADRESA

Prosím, proradte mi.
Mám emailovú adresu na centrum.sk a už 3 dni nemôžem prečítať žiadnu prijatú správu. Pri kliknutí na neprečítané správy sa mi ukáže akási správa, či si nechcem prečítať denné správy a nikde ma to ďalej nepustí, ani do ďaľšej neprečítanej správy, nedá sa táto správa vymazať, ani presunúť do koša.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dana K. je offline (nepripojený) Dana K.

    Dana K.
    Tiež mám e-mailovú adresu na centrume, ale funguje mi v pohode. Skúste nekliknúť na "nové správy" ale rovno na prijaté. možno tam sa to bude dať pozrieť.

    jamis je offline (nepripojený) jamis

    jamis
    Dana K. Pozri príspevok
    Tiež mám e-mailovú adresu na centrume, ale funguje mi v pohode. Skúste nekliknúť na "nové správy" ale rovno na prijaté. možno tam sa to bude dať pozrieť.
    Nikde sa nedá dostať...iba do odoslaných správ.

    Dana K. je offline (nepripojený) Dana K.

    Dana K.
    Skúšala som pozrieť aj teraz, mne to ide. Ale pravda je, že mne napr.centrum dosť "mrzne" pozriem si 2 -3 maily a musím to zavrieť a prihlasovať sa znova.

    Inak v dolnej časti stránky je takými malými písmenkami Helpline,tak možno by im trebalo skúsiť napísať.

    jamis je offline (nepripojený) jamis

    jamis
    Dana K. Pozri príspevok
    Skúšala som pozrieť aj teraz, mne to ide. Ale pravda je, že mne napr.centrum dosť "mrzne" pozriem si 2 -3 maily a musím to zavrieť a prihlasovať sa znova.

    Inak v dolnej časti stránky je takými malými písmenkami Helpline,tak možno by im trebalo skúsiť napísať.
    Napísala som...uvidím čo bude.

    jamis je offline (nepripojený) jamis

    jamis
    No musím povedať, že boli dobrí. Teraz som prišla domov a čudej sa svete, funguje to.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.