Zavrieť

Porady

Predaj bytu

Chcel by som predať byt (3+1) +garáž+2 ďalšie miestnosti (nie na bývanie) . Nachadza sa v dedine,v tichom prostredí blízko maďarských hraníc (Tokajská oblasť). Takisto tu je historický kaštiel a nie tak ďaleko kupalisko. Byt je vo velmi dobrom stave s elektrickým vykurovaním a s plávajúcimi podlahami. Vzhľadom na polohu, cena nad ktorou uvažujem je 700 000,-. Od KE je vzdialená cca 60 km.
Nie je tá cena privysoká? Aká je cena nehnutelností mimo veľkých miest?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    troll je offline (nepripojený) troll

    troll
    Či je cena privysoká zistíš podľa toho, či to niekto od teba bude ochotný kúpiť alebo nie

    Je to dosť od ruky, čo je škoda, lebo takto ako to popisuješ, to vyzerá celkom lákavo. Obávam sa, že budeš musieť byť hlavne trpezlivý a rátať s tým, že to bude trvať nejakú dobu, kým ho predáš. Cena nehnuteľností mimo veľkých miest závisí od mnohých faktorov, hlavne od vzdialenosti, tá je v tomto prípade dosť výraznou nevýhodou. Neviem presne, v ktorej obci sa tvoj byt nachádza, ale cesty v tejto oblasti nie sú veľmi dobré a dopravné spojenia do Košíc z týchto miest nestoja za veľa, takže toto určite odláka mnoho potenciálnych záujemcov.

    Alex_M je offline (nepripojený) Alex_M

    Alex_M
    skus popozerat inzertne noviny popripade na nete www.avizo.sk , mozno najdes podobne ponuky a vies sa od nich odrazit. Ucite sa ale vyhni realitkam,to mozes rovno sam predat pod cenu.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Skus oslovit aj madarske realitky. Mozno sa najde kupec medzi tymi, ktori si u nas zakladaju firmy, a ktoremu by to vyhovovalo viac ako platit najom.

    troll je offline (nepripojený) troll

    troll
    Alex, ja by som sa realitkám cielene nevyhýbal. Treba si na ne dávať pozor, to je jasné, ale seriózna RK môže v mnohom pomôcť. Okrem toho cenu si väčšinou určuješ ty ako predávajúci a RK má spravidla určenú províziu, takže pravidlo o tom, že realitka ťa vždy ošklbe by som už nepoužíval.

    No a na orientáciu je naozaj dobré popozerať po nete a v miestnej tlači...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.