Zavrieť

Porady

šek register obchodu

Dobrý deň, ešte mám horúci výpis z Obchodného registra už mi prišiel šek na 2399,00 SK so zálohovou faktúrov od Register obchodu SR v.o.s. je povinnosť platiť takýto poplatok ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    klaudiak Pozri príspevok
    Dobrý deň, ešte mám horúci výpis z Obchodného registra už mi prišiel šek na 2399,00 SK so zálohovou faktúrov od Register obchodu SR v.o.s. je povinnosť platiť takýto poplatok ?
    O tomto je na Porade popísaná celá kopa príspevkov. Daj si do vyhľadávača "register obchodu" a môžeš čítať. Ale nie je to povinnosť platiť.
    Citty Zdravim, prosím vás pomôžte mi, keď som bola taká hlúpa a uhradila ten šek, môžem očakávať ďalšie, teraz len ľutujem že som si tieto príspevky nevyhľadala skôr...ako to mám riešiť ďalej? o peniaze mi už tak neide len chcem vedieť čo bude ďalej nasledovať

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Do koša s ním.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Tak, prislo to aj mne. Boli skoro rychlejsi ako danovy urad . No bola to asi moja prva obalka, ktoru som vyhodil bez otvorenia. Az mam z toho zly pocit, ze som ju aspon neotvoril .

    Maju to premyslene - vedia preco to posielaju hned na zaciatku. Kazdy ma plnu hlavu vybavovaciek, a preto sa moze stat, ze to kopec ludi zaplati automaticky.

    Tak ci tak, je to "podnikatelsky" napad ako "kazdy iny" a predstavuje pre Annerl-ovcov chlebík. A predpokladam, ze taketo seky zaplatilo velmi vela ludi.

    šek register obchodu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.