Zavrieť

Porady

Audio driver Notebook Asus F5N series

poradite mi kde najdem alebo kde je problem

neda sa mi nainstalovat audio drivery na notebook Asus F5N nainstalovany mam W XP

skusal som stiahnut instaacne subory priamo zo stranky Asus-u
http://support.asus.com/download/dow...Language=en-us
no koniec instalacie mi konci chybovym hlasenim ... a v spravcvi hardwaru mi vyskakuje chybove hlasenie na realtek audio high definition .... a su to original instalacky!!!
k notebooku bolo prilozene install CD ale pre Vistu!!!!

fakt neviem ako mam s tym dalej pokracovat - paradi mi niekto????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    s najväčšou pravdepodobnosťou budeš musieť nanovo preinštalovať Win XP. Pre správnu inštaláciu Win XP na notebookoch ASUS je potrebné dodržať správny postup inštalácie driverov. Ako jeden z prvých musíš nainštalovať UAA bus driver (nájdeš ho v položke audio) ...... a ty sa ho snažíš asi inštalovať ako jeden z posledných - preto ti to nejde.

    Vždy, keď inštalujem Win XP na notebooky ASUS, robím to nasledovným postupom:
    1. inštalácia Win XP
    2. pripojenie na internet a stránku suport.asus.com
    3. stiahnutie všetkých ovládačov, driverov a utilít pre príslušný notebook
    4. kontrola postupnosti inštalácie
    5. postupná inštalácia najskôr najdôležitejších driverov a utilít a potom tie ostatné.

    Dobre si pozri poznámky pri jednotlivých driveroch. Proste ten UAA bus driver musíš nainštalovať ako jeden z prvých driverov.

    Takže ak máš čerstvú inštaláciu Win XP na novom NB, urob jednoducho Format C: a spusti novú inštaláciu.

    bcjan je offline (nepripojený) bcjan

    bcjan
    dakujem zaodpoved ..ale ten notebook mam od znamej takze uz do toho pozeralo mnoho odbornikov a cely preinstalovat s ami ho nechce nieje tu vazne nejaka ina moznost ako tu zvukovku spojazdnit bez formatovania?

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    bcjan Pozri príspevok
    dakujem zaodpoved ..ale ten notebook mam od znamej takze uz do toho pozeralo mnoho odbornikov a cely preinstalovat s ami ho nechce nieje tu vazne nejaka ina moznost ako tu zvukovku spojazdnit bez formatovania?
    Pred pol rokom som inštaloval XP na ASUS F5VL a pamätám si, že som to robil na 2x - lebo som nedodržal poradie inštalácie a nenainštaloval som UAA Bus driver medzi prvými. Takže dosť pochybujem, že to inak rozchodíš.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    bcjan Pozri príspevok
    dakujem zaodpoved ..ale ten notebook mam od znamej takze uz do toho pozeralo mnoho odbornikov a cely preinstalovat s ami ho nechce nieje tu vazne nejaka ina moznost ako tu zvukovku spojazdnit bez formatovania?
    Reinstal win netrva viac ako hodinu aj s ovladacmi

    Audio driver Notebook Asus F5N series

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.