Zavrieť

Porady

alergológ - poraďte

Kto mi poradí dobrého imuno-alegológa z okolia Trenčína príp. Žiliny? Ak máte dobré skúsenosti a dá sa k nemu na vyšetrenie dostať aj z iného regiónu, budem rada, ak posuniete kontakt.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    www.zzz.sk na tej stránke nájdeš

    astra je offline (nepripojený) astra

    astra
    Ďakujem, len som dúfala, že sa mi ozve niekto, kto má dobrú osobnú skúsenosť s niektorým alergológom.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    nie som z tej lokality čiže preto aspoň ten link

    Daša je offline (nepripojený) Daša

    Daša
    Ak môžem doporučiť z vlastnej skúsenosti Dr.Hantákovú, alergologičku v Ilavskej nemocnici, lekárka s ľudským prístupom / aj sestrička/ za nejaký poplatok,už si nepamätám koľko to bolo, ma ochotne vzala z Trenčína, bez čakania. A ak náhodou sa čaká, tak sa ospravedlní, ale nikdy to nebolo dlhšie ako 10 minút. Kontakt na ňu povedia aj na 1181.

    motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

    telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac motylik7
    Či by nebolo jednoduchšie sa alergií zbaviť ako zháňať alergológa a potom si zaťažovať telo farmakoterapiou? Viem, o čom hovorím

    astra je offline (nepripojený) astra

    astra
    veď napíš niečo konkrétnejšie! Ja som za homeopatiu, ale v tomto prípade - akútna urtika (žihľavka) - zatiaľ bez efektu a naša alergologička je veľmi konzervatívna. jediné, čo ponúka sú stále iné lieky a desenzibilizácia. Tak ak máš pozitívne skúsenosti s liečbou, budem rada ak napíšeš.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Urtikaria je dobre riešitelná homeopatickým nastavením a dietotherapiou,ale musí to robit lekár,pretože pri nelekároch to môže zle dopadnut.Liečba trvá okolo dvoch rokov,skôr účinky nečakaj.Alergologovia sa väčšinou nevenuju homeopatii,ich šéfovia sú tvrdo proti a ohrozuje to ich licenciu.Okrem toho je alergologov veľmi málo a jednoducho na to nemajú čas.Pozri si na stránkach homeo spoločnosti alebo Boironu,kto vo Vašej lokalite robí homeopatiu a na toho sa obráť.

    astra je offline (nepripojený) astra

    astra
    ja viem, že nemôžem od Homeo čakať zázraky do 3 dní, ale už sa to ťahá dva mesiace a keďže sa jedná o dieťa, som netrpezlivá. Zatiaľ berie Urticu urens 15 ale v kombinácii s alopatickým liekom, lebo homeo tú žihľavku neudrží v prijateľnej forme, aby mohol fungovať a chodiť do školy...

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    To nie je dostatočné.Treba navštíviť kvalifikovaného homeopata,ktorý dá dieťaťu terénny liek,čiže liek vhodnej typologie.Zároven je nutná dlhodobe prísna dieta s vylúčením množstva alergenov,až ked dôjde k ustupu ťažkostí,vtedy začať nanovo zaradovať s rozumom a pomaly jedlá.Je to ťažká dg na riešenie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.