Zavrieť

Porady

materská dovolenka

prajem pekný deň

ja mám na vás tiež jednu otázku. moj nástup na MD je posledný junový týždeň (čiže 6 týždnov pred pôrodom).do 31.12.2004 som pracovala u jedného zamestnávateľa 4 roky a od 1.1.2005 mám nového zamestnávateľa. chcela by som vedieť od ktorého zamestnávateľa sa mi bude rátať materská, z ktorého vymeriavacieho základu. ďakujem za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    romag je offline (nepripojený) romag

    romag
    ja som asi fakt blbá - takže sa mi bude rátať od terajšieho zamestnávateľa?
    a sorry že mám čas hladať.. hi hi
    veď sa to každu chvilu mení... viem že je to moja starosť ale ja fakt nestíham hladať..
    dakujem za odpoved

    romag je offline (nepripojený) romag

    romag
    ďakujem všetkým veľmi pekne. už som si to zistila sama cez tel., mohlo ma to napadnúť skôr...
    a pre informáciu bude sa mi to rátať od posledného zamestnávateľa, čiže u ktorého som zamestnaná teraz, a stačí ked mám tých 270 dni v kuse odpracovaných, ale materský príjem sa mi bude rátať od posledného zamestnávateľa.
    ešte raz ďakujem

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Tochu rýpnem, fakt treba hľadať...

    Keďže ochranná doba je 6 mesiacov, len tak-tak stíhate limit. Podľa súčasného správania sa SP, ak nastúpite na MD až v júli, nedostanete nič.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.