Zavrieť

Porady

Podnik - bar

Prajem Vám pekný dobrý večer. Chcel by som si otvoriť podnik, v ktorom by sa predával ,,sladký,, sortiment, myslím tým koláče, zákusky a nejaké koktaily, drinky. Žiaden alkohol. Mal by som priestory, aj financie na začiatok. Moja otázka znie : aké povolenia, čo všetko mi treba zariadiť pred otvorením?...čo treba splniť, je potrebné si otvoriť živnosť, akú živnosť, s hygienikmi je to ako?,...je tam mať za potreby prevádzkara nejakého ,,čašníka,,?..viem totiž, že pri určitom druhu podnikania musí byť ,,vedúci,, vyučený..a to ja nie som. Ďakujem Vám za Vaše odpovede...ostávam s pozdravom.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

u.erika je offline (nepripojený) u.erika

matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac u.erika
Otvoriť si živnosť, nahlásiť sa na DÚ, do SP teraz ešte nemusíš, do ZP Ťa nahlási ŽÚ, keď, to chces , vypracovať prevádzkový poriadok, podať žiadosť na hygienu - až po jej schválení môžež otvoriť podnik. Vedúcim môžež byť Ty. Keď tam nebudeš mať vlastné výrobky, ak nie si vyučený, tak aj predávačom -čašníkom môžeš byť Ty. Aké koláče a zákusky tam chceš predávať - vlastné výrobky? Keď áno - tak v tom Ti nepomôžem.
Keď potrebuješ prev.poriadok, ja mám vypracovaný pre presso - alkohol; nealkoholické nápoje; sladkosti, slané tyčinky, cukríky -ale, len balené; cigarety; - môžem Ti to poslať.

buco9147 je offline (nepripojený) buco9147

buco9147
prosim ta nemohla by si my poslat ten tvoj prevadzkovy poriadok na buco9147@azet... dakujem vopred

u.erika je offline (nepripojený) u.erika

matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac u.erika
buco9147 Pozri príspevok
prosim ta nemohla by si my poslat ten tvoj prevadzkovy poriadok na buco9147@azet... dakujem vopred
Poslala som Ti

janulka2107 je offline (nepripojený) janulka2107

som vydata mam tri deti janulka2107
erika aj ja by som potrebovala ten prevadzkovy poriadok..j.urbanikova@centrum.sk dakujem

carmenz je offline (nepripojený) carmenz

carmenz
Dobry den,otvaram bar,a potrebovala by som sa poradit,co vsetko k tomu potrebujem,a ako je to z bozp,a haccp...je nutne mat v bare aj haicaky?Dakujem
keby som mohla poprosit aj mne by ste mohli poslat vypracovany prevadzkovy poriadok ? dakujem domchiqa.m@gmail.com
chcela by som si otvorit bar

D3MCRX je offline (nepripojený) D3MCRX

D3MCRX
Ak mozem poprosti a niekto tu ma prevadzkovy poriadok na bar, krcmu alebo pohostinstvo tak by som sa velmi potesil ak by mi ho poslal na mail D3M@zoznam.sk. Ide mi o to, ze dnes je na hygiene nejaky novy ktoremu nerozumeju ani oni a ja v tom mam riadny hokej tiez. potreboval by som sa od niecoho odrazit aby som vedel z coho vychadzat. Vopred dakujem

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.