Zavrieť

Porady

zdravotné

Vie mi prosím niekto poradiť, od kedy sme povinný zasielať zdravotným poisťovniam zoznam poistencov v elektronickej forme ? / výkaz preddavkov na poistné za viac ako 20 poistencov/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Sme povinní zaslať výkaz v el.podobe za január - apríl 2005 najneskôr do 31.5.2005. Viď www.udzs.sk, vestník č.2.

    Kysel je offline (nepripojený) Kysel

    Kysel
    No fajn !!! Ďakujem za odpoveď. Nepotešili ste ma... Mám na to ešte jeden deň. Uff

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Ježiš nebláznite. To budete asi jeden z piatich, čo to berú vážne. Ak okrem Siderie ešte ani jednej ZP preberanie výkazov poriadne nefunguje, komu a čo chcete posielať?

    Kysel je offline (nepripojený) Kysel

    Kysel
    Tak ja som si myslela, že slovo certifikovaného poraďáka je písmo sväté. Už som chcela telefonovať do poisťovní, že čo a ako. Akurát dnes som dostala novú verziu k mzdovému programu a chcela som to skúmať, či tam nie je elektr. zasielanie. Takže díky.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Kysel, nechcel som Vás hneď zahriakavať obvyklou frázou "najskôr hľadaj až potom sa pýtaj". Tentoraz som zvolil inú - "zastrašovaciu" taktiku.

    Takže ak máte kúsok času, pozrite sa v starších témach, bude Vám to jasné.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.